۱۴۰۱ پنج شنبه ۷ مهر
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
بیانیه راهبرد مشارکت های عمومی

بیانیه راهبرد مشارکت های عمومی شرکت گاز خراسان شمالی


شرکت گاز خراسان شمالی در راستای انجام ماموریت سازمانی خود تلاش می کند با برنامه محوری، نگاه سیستمی و توان کارشناسی خدمات باکیفیتی را به طرز شایسته و در چارچوب وظایف قانونی خود به مخاطبین ارائه نماید. چشم انداز سازمانی شرکت گاز خراسان شمالی عبارتند از: شرکتی پیشرو در ارائه خدمات سریع، بهره‌‌ور، با کیفیت، ایمن و نوآور در سطح استان و شرکتهای گاز استانی.

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت‌ها و ارائه خدمت به مردم نیازمند توجه تام مخاطبان خود می‌باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخورد های حاصل تعاملات دوسویه، انتخاب راهبردهای ارائه خدمت، سخت و ناممکن می‌گردد. به بیان دیگر ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکانپذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام نماید. سازمانی در ارائه خدمت موفق‌تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسب جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

در این راستا و به منظور جلب مشارکت‌های مردمی شرکت گاز خراسان شمالی برخود لازم می داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه مشترکین گاز در استان خراسان شمالی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید

شما می توانید دیدگاه خود را از طریق ایمیل info@nigc-nkgc.ir و یا منوی ارتباط با ما در سایت شرکت (به نشانی http://nigc-nkgc.ir ) و یا تماس تلفنی( شماره 32403333 058 و 32256515 058 ) منعکس نمائید همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم.

همچنین می توانید از طریق منوی ارتباط مردمی، نظر سنجی مردمی، ثبت شکایات ما را از دیدگاههای خود آگاه سازید.

خدمات الکترونیکی شرکت گاز استان خراسان شمالی به صورت الکترونیکی در پورتال شرکت گاز استان خراسان شمالی به آدرس http://nigc-nkgc.ir ارائه شده است .

تاریخ به روز رسانی:
1400/05/05
تعداد بازدید:
2001
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal