۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
مشعل گاز، براي شهروندان متقاضي گاز در شهر راز روشن است
تقي نژاد مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي اعلام كرد: در هفته دولت امسال گازرساني به شهر راز به عنوان بزرگترين پروژه گاز استان خراسان شمالي به بهره برداري رسيد. دولت محترم جهت گازرساني به شهر 1500 خانواري راز، 120 ميليارد ريال اعتبار هزينه نمود يعني به ازاي هر خانوار 80 ميليون ريال هزينه شده است و هزينه هايي كه يك خانوار جهت پرداخت هزينه اشتراك پذيري و ... مي نمايد در مقابل 80 ميليون ريال بسيار ناچيز مي باشد.

 

ايشان افزودند: در يك اقدام نادر علمك هاي اين شهر قبل از گازدار شدن شبكه شهري نصب گرديد اين درحالي است كه در كشور نصب علمك بعد از گازدار شدن شبكه اجرا مي شود، و اين خود زمان خدمات رساني را تقليل داده است و هم اينك 1500 انشعاب گاز شهري مورد نياز تماما نصب شده است.

مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي اعلام كرد: با توجه به اينكه فصل سرد در اين منطقه زودتر آغاز مي شود پيمانكار مستقلي جهت نصب كنتور در اين شهر مستقر شده است و شهروندان محترم راز مي توانند با ارائه مدارك مورد نياز به امور مشتركين و امداد گاز، نسبت به دريافت كنتور اقدام نمايند.

تقي نژاد مدارك لازم اشتراك پذيري را نقشه لوله كشي داخلي منزل- اخذ تاييديه نقشه لوله كشي داخلي از نظام مهندسي-ارائه سند يا قولنامه مالكيت- كپي و اصل كارت ملي- مجوز استعلام شهرداري- فيش واريز شده به مبلغ 1.572.000 ريال و برگ تسويه كوپن نفت از شركت نفت كه بنا به مساعدت فرمانداري محترم شهرستان در محل فرمانداري قابل انجام است بيان داشت و افزود: در حال حاضر اشتراك پذيري در شهر راز همانند ديگر شهرهاي استان طبق قوانين و مقررات در حال اجراست. و بنا به آخرين آمار 12 نفر اشتراك پذيري انجام و كنتور گاز نصب شده است و حدود 100 مورد نيز جهت اخذ مدارك راهنمايي شده اند و بنابه تجربه اين عملكرد طبيعي است و معمولا شهروندان با برنامه ريزي فردي و توجه به ذخيره سوخت مايع در منزل نسبت به لوله كشي گاز اقدام و به جمع مصرف كنندگان مي پيوندند و البته با كاهش دماي هوا سرعت ميزان تقاضا بيشتر خواهد شد.

تاریخ:
1393/07/02
تعداد بازدید:
393
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal