۱۴۰۱ سه شنبه ۵ مهر
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
ستاد مديريت بحران شركت گاز استان خراسان شمالي اعلام كرد: با اقدام بموقع امداد و گازبانان بجنورد و مانه و سملقان از گسترش بحران در لحظات اوليه جلوگيري بعمل آمد.
ستاد مديريت بحران شركت گاز استان خراسان شمالي اعلام كرد: با اقدام بموقع امداد و گازبانان بجنورد و مانه و سملقان از گسترش بحران در لحظات اوليه جلوگيري بعمل آمد.
حسن رضا ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان خراسان شماليو رئيس ستاد بحران شركت اعلام كرد: با اقدام بموقع امداد و گازبانان بجنورد و مانه و سملقان در لحظات اوليه، بازديد از ايستگاه ها صورت پذيرفت و علمك هاي شكسته و اتصالات ايمن سازي گرديد و از گسترش بحران در لحظات اوليه جلوگيري بعمل آمد.

حسن رضا ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي و رئيس ستاد بحران شركت اعلام كرد:

با اقدام بموقع امداد و گازبانان بجنورد و مانه و سملقان در لحظات اوليه، بازديد از ايستگاه ها صورت پذيرفت و علمك هاي شكسته و اتصالات ايمن سازي گرديد و از گسترش بحران در لحظات اوليه جلوگيري بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي زلزله اي به قدرت 7/5 ريشتر در ساعت 22:35 دقيقه در فاصله 19 كيلومتري پيش قلعه و 22 كيلومتري بجنورد بوقوع پيوست؛ با توجه به الزام حضور 24 ساعته گازبان ها در روستاهاي تحت پوشش گاز، مناطق آسيب ديده بلافاصله شناسايي و ستاد بحران مستقر در اداره گاز شهرستان بجنورد اعلام گرديد.

بمنظور پيشگيري از توسعه بحران گاز 11 روستا كه در آنها تخريب وجود داشت در لحظات اوليه قطعگرديد اين روستاها عبارتند از:پسر كانلو، شعبان، قرع جنگل، ممو ، فخرالدين، قصرقجر، دراقانلو،‌قريكانلو، سلولي،‌شاه اجاق،‌قراجه، و نرگسلو مي باشد.

در ساعات اوليه امروز يكشنبه 96/2/24، سه اكيپ جهت ايمن سازي و وصل مجدد گاز بهمراه همكاران نشت ياب و HSE به محل اعزام شدند ، ضمن اينكه اكيپهاي كمكي از شهرستان هاي معين شيروان ، اسفراين و فاروج به منطقه اعزام گرديدند.

حضور مديران ارشد شركت گاز خراسان شمالي در مديريت ستاد بحران استان ضمن در اختيار قراردادن اطلاعات درست و بموقع كمك شاياني به جلو گيري از وقوع بحران هاي آتي نمود.

تاریخ:
1396/02/24
تعداد بازدید:
214
منبع:
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal