جستجو
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
تاریخ
اخبار
ديدار سرپرست سازمان آتش نشاني با مديرعامل شركت گاز استان؛ پيرامون حوادث و اتفاقات ناگوار در هنگام مصرف ناايمن گاز ديدار سرپرست سازمان آتش نشاني با مديرعامل شركت گاز استان؛ پيرامون حوادث و اتفاقات ناگوار در هنگام مصرف ناايمن گاز
ديدار سرپرست سازمان آتش نشاني با مديرعامل شركت گاز استان؛ پيرامون حوادث و اتفاقات ناگوار در هنگام مصرف ناايمن گاز

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، شنبه 2 دي ماه جلسه هم انديشي مديرعامل گاز استان و سرپرست سازمان آتش نشاني شهر بجنورد در دفتر مديرعامل شركت گاز استان برگزار شد.

در اين ديدار ميربلوكي مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي گفت: با شروع فصل سرما و كاهش تدريجي هوا آنچه كه بايد مورد توجه هموطنان عزيز قرار گيرد استفاده صحيح  از وسايل گرمايشي در منازل است و مشتركين گاز طبيعي  لازم است نكات مهمي را پيرامون استفاده ايمن از وسايل گاز سوز مورد توجه قرار دهند كه اين امر بسيار ضرورت داشته و شخص خود و خانواده را از خطرات مربوطه حفظ مي كنند.

 

در اين ديدار گريواني سرپرست سازمان آتش نشاني شهر بجنورد ضمن تشكر از همكاري شايسته شركت گاز با آن سازمان، اين همكاري و هماهنگي ها را بين دو سازمان بسيار خوب و مناسب دانست.

گريواني گفت: ان شاالله در آينده شاهد اقدامات بهتر و مطلوبتري در جهت افزايش سطح ايمني و جلوگيري از وقوع اتفاقات در جامعه باشيم.

ميربلوكي يادآوري كرد شركت گاز استان برنامه هاي متعددي در راستاي فرهنگ سازي و مصرف ايمن در حال اقدام دارد كه مي توان با بهره گيري از رسانه ها، صدا و سيماي استان و روزنامه هاي محلي در راستاي توليد و پخش  برنامه هاي متنوع فرهنگ سازي مناسبي انجام شود.

وي افزود با همكاري آموزش و پرورش و مدارس شهرستان بجنورد، شركت اقدام به ديوارنويسي و نقاشي نكات ايمني در مصرف گاز علاوه بر ديوار هاي ايستگاههاي گاز نموده است. اميد است در آينده برنامه هاي آموزشي و همفكري بيشتري مابين دو سازمان صورت گيرد تا مردم از نتايج آن بهره مند شوند.

تاريخ:
1396/10/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal