۱۴۰۱ جمعه ۱۱ آذر
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
راهبری فرایند استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی
راهبری شرکت گاز خراسان شمالی در فرایند استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی
ت گاز خراسان شمالی در فرایند استقرار نظام دارایی های فیزیکی، راهبری سه شرکت گاز استان خراسان رضوی، گلستان و یزد را به عهده دارد.

شرکت گاز خراسان شمالی در فرایند استقرار نظام دارایی های فیزیکی، راهبری سه شرکت گاز استان خراسان رضوی، گلستان و یزد را به عهده دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، سیدمحمود هاشمی سرپرست شرکت گاز استان گفت: مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با تشکیل کمیته‌های راهبری متشکل از نخبگان و صاحب‌نظران این حوزه در سطح شرکت‌های گاز استانی، اقدام به تدوین دستورالعمل‌ها و رویه‌های لازم مبتنی بر استانداردها‌ی بین‌المللی نموده است.

هاشمی در ادامه تصریح کرد: بر این اساس راهبری سه استان خراسان رضوی، گلستان و یزد به آقای مهندس محمد وحیدی رئیس برنامه‌ریزی شرکت گاز خراسان شمالی سپرده شده است و این شرکت تمام تلاش و توان خود را جهت پیاده‌سازی استقرار نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در مجموعه شرکت‌های گاز استانی به کار خواهد بست.

وی در پایان افزود: مدیریت گازرسانی به منظور جاری‌سازی نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در شرکت‌های گاز استانی، اعضای کمیته راهبری را متولی راهبری فرایند جمع‌آوری اطلاعات تاسیسات و تجهیزات بر مبنای دستورالعمل‌های صادره در راستای استقرار نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در شرکت‌های گاز استانی نموده است.

hashemi1
تاریخ:
1401/07/27
تعداد بازدید:
63
منبع:
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal