۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
براي اولين بار در بين شركت هاي گاز استاني : آغاز پياده سازي سيستم مديريت بر دارايي ها در شركت گاز خراسان شمالي
حسين تقي نژاد مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي عنوان كرد: در راستاي تعالي و ارتقاي بهره وري در سازمان سيستم مديريت بر دارايي ها ISO 55000 در شركت جاري خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي؛ در جلسه مميزي خارجي مراقبتي نوبت دوم كه با حضور مديرعامل، هيأت مديره و هيأت رئيسه شركت در سالن جلسات برگزار شد مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از تاثير بسزاي پياده سازي سيستم هاي IMS و HSE-MS بر روند فعاليت هاي شركت خبر داد و افزود: بحمدا... پياده سازي اين سيستم ها تاثير شگرفي بر عملكرد شركت گذاشته است بگونه اي كه در حال حاضر بيش از 4000 كيلومتر شبكه در استان اجرا شده كه از اين ميزان 800 كيلومتر در يكساله دولت تدبير و اميد اجرايي شده است، انشعابات به 120 هزار مورد انشعاب و مشتركين اين استان به حدود 220 هزار مشترك رسيده است.

ايشان افزودند: در حال حاضر 363 روستا و تمامي شهرهاي استان از نعمت گاز بهره مند مي باشند و اين شركت با توجه به تجاربي كه در زمينه پياده سازي IMS و HSE-MS كسب نموده است مي تواند گامي در زمينه پياده سازي سيستم مديريت بر دارايي ها ISO 55000 بردارد.

تقي نژاد از ديگر افتخارات كسب شده طي يكسال گذشته را كسب رتبه دوم ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان، تقديرنامه و تنديس 4 ستاره تعهد به تعالي سيستم پيشنهادها و نيز تقديرنامه و تنديس 3 ستاره اولين جشنواره طرح تكريم ارباب رجوع اعلام نمودند.

مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از مزاياي پياده سازي سيستم مديريت بر دارايي ها: ايجاد تعادل بين هزينه هاي اجتماعي و زيست محيطي و مالي، ريسك ها، كيفيت خدمات و عملكرد دارايي ها عنوان كرد و افزود: به سازمان امكان مي دهد تا از طريق مديريت موثر و كارآمد دارايي هايش به اهداف عيني خود دست يابد، علاوه بر آن با اتخاذ تدابيري مي تواند ابعادي نظير رهبري فرهنگ، انگيزه و رفتار سازمان را مديريت كند كه مي تواند تاثيري شگرف بر دستيابي به اهداف داشته باشد و با پياده سازي اين سيستم مي توان به پايش اصول زيربنايي مديريت دارايي ها يعني بستر دروني و بروني سازمان، رهبري ، برنامه ريزي، پشتيباني چرخه عمليات، ارزيابي عملكرد و بهبود پرداخت.

تاریخ:
1393/07/07
تعداد بازدید:
360
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal