۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
رئيس امور بهره وري و تحول اداري شركت ملي گاز بيان كرد: گره زدن شاخص هاي ارزشيابي در شركت گاز خراسان شمالي با اصول و عقايد اسلامي حاصل نگاه مديريتي ارزشي اين سازمان است
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي؛ در راستاي اجراي مديريت كيفيت جامع در سطح شركت ملي گاز ايران ونيز الگوبرداري از تجارب موفق در حوزه مديريت كيفيت و استانداردهاي مديريتي، بازديد ميداني توسط هيأت اعزامي امور بهره برداري و تحول اداري صورت پذيرفت. اين هيأت با مديريت بن سعيد رئيس امور بهره وري و تحول اداري شركت ملي گاز و حضور 2 نفر از كارشناسان ارشد بهره وري و كارآفريني، جلسه مشتركي با مديرعامل هيأت مديره و هيدت رئيسه شركت گاز استان خراسان شمالي داشتند.

 

 

تقي نژاد مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي ضمن خوشامدگويي به بيان روند تشكيل شركت پرداختند و افزودند: استان خراسان شمالي استاني است كه 23 سال قبل از تشكيل استان روند گازرساني به آن آغاز شده و بدليل برخورداري از فرهنگ ها، گويش ها و قوميت هاي گوناگون به گنجينه فرهنگ ها و معرفتها نامگذاري شده است لذا در جهت انسجام بخشي دروني در مرحله اول پروژه پژوهشي فرهنگ سازماني مبتني بر ارزشها در شركت كليد خورد سپس در جهت توسعه فرهنگ سازماني در بعد رسالت به تدوين برنامه ريزي استراتژي، چشم انداز و ماموريت اقدام گرديد. و با تاثيرپذيري از فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر نهادينه سازي فرهنگ سازماني مبتني بر ارزش هاي اسلامي، با سعي در استخراج ارزش ها از اصول دين به منظور انتشار آن در سازمان برنامه ريزي گرديد. در راستاي دستيابي به انسجام و وحدت رويه، سيستم هاي مديريت يكپارچه در سازمان پياده سازي و جاري شد.

ايشان افزودند: پياده سازي اين سيستم هاي مديريتي و گسترش ديدگاه فرهنگ سازماني اسلامي موجب گرديد تا از نظر عملكرد گازرساني رشد فزاينده اي نسبت به قبل از تشكيل استان مشاهده گردد بگونه اي كه بطور مثال بيش از 800 كيلومتر شبكه طي يكسال اخير اجرا گرديده و 2 شهر و 77 روستا نيز از نعمت گاز بهره مند گرديده است.

بن سعيد رئيس امور بهره وري و تحول اداري شركت ملي گاز ايران ضمن تشكر از اقدامات اين شركت در بحث تحول اداري ، بهره وري، نظام مشاركت و طرح تكريم و نيز افتخارات كسب شده اين شركت، بيان كرد : اقدام نويني است كه يك شركت با تجاربي كه از پروژه هاي پژوهشي فرهنگ سازماني ، عدالت اجتماعي و ... بدست آورده،  بتواند ارتباط ظريفي بين شاخص هاي ارزشيابي و اصول و عقايد اسلامي برقرار نمايد.

ايشان افزودند: شناسايي چالش هاي شركت ملي گاز اولين اقدام امور بهره وري و تحول اداري مي باشد از نتايج حاصله اين بررسي، از بين استراتژي هاي تغيير جهت ، توسعه و گسترش به انتخاب استراتژي تغيير جهت بمنظور رفع چالش هاي شناسايي شده، پرداخته شده است .

بن سعيد هدف از بررسي چالش ها و تدوين استراتژي را سرآمدي سازمان ، بهبود زندگي كاركنان و خانواده آنها و افزايش بهره وري اعلام كرد و افزود: جهت تحقق اين مهم ارتباط بين شركت هاي تابعه شركت ملي گاز بخصوص شركت هاي گاز استاني با ستاد و تبادل نظرات و تجارب تاثير بسيار زيادي خواهد داشت.

تاریخ:
1393/06/18
تعداد بازدید:
254
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal