۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
تجليل از جانبازان شركت گاز استان خراسان شمالي در سالروز ميلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، به مناسبت فرا رسيدن سالروز ميلاد مسعود بزرگ پرچمدار اسلام و حماسه ساز واقعه كربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع)، مراسم تجليل از جانبازان شركت با حضور مدير عامل، هئيت رئيسه و كاركنان شركت گاز استان خراسان شمالي در نمازخانه ستاد برگزار گرديد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمين موحدي تبار امام جماعت شركت گاز استان ضمن تبريك ايام شعبانيه و ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) گفت: آنچه را ما داريم از جانبازي جانبازان و جانفشاني شهداست، ما مديون شهدا و جانبازان هستيم چراكه اگر ايثارگري آنان نبود با توجه به طرح و برنامه اي كه دشمن داشت و شرق و غرب عليه ما متحد شده بودند از اسلام چيزي نمي ماند و دشمنان اسلام به هدف خود مي رسيدند، اما با رهبري خردمندانه رهبر كبير انقلاب و با ايثارگري شهدا و جانبازان بحمدا... آنها نتوانستند يك وجب از خاك ايران را دردست خود نگه دارند.

ايشان عنوان داشتند: جانباز تجسم عيني ايثار، مردانگي و از خودگذشتگي است. اين جانبازان هستند كه مفهوم راستين ايستادگي و پايداري را برايمان معنا كردند.

در ادامه تقي نژاد مديرعامل شركت گاز استان نيز ضمن  تبريك فرارسيدن ميلاد امام حسين(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، بيان داشت: جانبازان فداكاريهاي بسياري در جبهه ها از خود نشان دادند، جانبازان نماد ايثار و از خودگذشتگي بوده كه مي توانند الگوي مناسبي براي ساير افراد جامعه باشند.

تقي نژاد وفاداري در سازمان را بسيار ارزشمند برشمرد و افزود: همانگونه كه حضرت ابوالفضل العباس(ع) درمكتب امام حسين(ع) به درجه بالايي از وفاداري رسيده بود اميدواريم كه خداوند متعال اين توفيق را به ما بدهد تا به ذره اي از آن وفاداري كه حضرت ابوالفضل العباس (ع) داشت برسيم.

تقي نژاد در پايان اظهارداشت: نظام اسلامي، ارزش و جايگاه خاصي را براي جانبازان عزيز قائل است و تجليل از رشادتها و حمايت روحي و معنوي از اين عزيزان و خانواده هاي آنان، وظيفه اي همگاني است.

در اين مراسم از 5 نفر جانباز شركت تجليل بعمل آمده و به رسم يادبود هدايايي نيز اهداء گرديد.

تاریخ:
1393/03/13
تعداد بازدید:
313
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal