۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
مهار تورم و رشد تولید
برگزاري سومين جشنواره نظام پيشنهاد ها در شركت گاز استان خراسان شمالي
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي؛ به منظور تقدير و تشكر از اركان موثر در پياده سازي نظام پيشنهادها، سومين جشنواره نظام پيشنهادهاي شركت گاز استان خراسان شمالي در سالن آموزش مجتمع آموزشي و ورزشي شركت برگزار شد.

 

 

 

در اين جشنواره كه در روز يكشنبه مورخ 14/02/93 به منظور تشويق و ترغيب ديگر كاركنان به مشاركت در امور از طريق نظام پيشنهادها و با حضور معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري، مدير كل دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري، مدير عامل، اعضاء هيئت مديره، هيئت رئيسه و جمع كثيري از كاركنان برگزار شد، با اهداي لوح و هدايايي از برترين هاي نظام پيشنهادها تقدير و تشكر بعمل آمد.

تقي نژاد مدير عامل شركت گاز استان ضمن ارزشمند دانستن اقدامات انجام شده در پيشبرد امور نظام پيشنهاد ها ، با بيان اهميت فرهنگ سازماني و پياده سازي آن با هدف انسجام بخشي دروني و اهميت فرهنگ سازي، ارائه ايده و پيشنهاد را در تمامي رده هاي سازماني به منظور خلق دانش جهت دستيابي به چرخه مديريت دانش و حركت به سمت دانش بنيان نمودن سازمان در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي بيان نمودند.

 ايشان همچنين كليه پرسنل شاغل در شركت را كه تلاش هاي آنها سبب كسب تقديرنامه 4 ستاره تعهد به تعالي سيستم پيشنهادهاي شركت ملي گاز ايران شد و همچنين تشويق هر چه بيشتر آنها به مشاركت بيشتر در فرايند نظام پيشنهاد ها ، دستور تقدير به نحو مقتضي را اعلام نمودند.

دلپسند معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري ضمن تشكر و سپاسگزاري از مديريت و كاركنان شركت گاز استان بواسطه برگزاري چنين مراسمات و جشنواره هايي كه نشان از پيشبرد عالمانه امورات شركت و توجه به نيروي انساني بعنوان مهمترين سرمايه سازمان است؛ اظهار داشت: جشنواره نظام پيشنهاد ها به نوعي تشكر از افراد نوآور و خلاق در ارائه خلاقيت هاي خود به سازمان مي باشد.

ايشان در ادامه با اشاره به فوايد فرهنگ سازي در خصوص بهينه سازي مصرف انرژي، تمامي كاركنان شاغل در شركت گاز را مسئول اين امر مهم دانستند.

در ادامه ضميري دبير نظام مشاركت شركت گاز استان به تشريح اهداف شركت از پياده سازي نظام پيشنهادها در شركت، هدفگذاري صورت گرفته، عملكرد شوراي همياري و مشاركت و دبيرخانه نظام پيشنهادها و روند رشد شاخص هاي مد نظر در دوره چند ساله گذشته پرداخت. و افزود: بحمد ا... فرهنگ مشاركت و پيشنهاد جايگاه خاصي در شركت دارد بگونه اي كه پيشرفت قابل ملاحظه اي در دريافت ، ارزيابي و اجرا سازي پيشنهاد شاهد هستيم.

شايان ذكراست در پايان مراسم با اهداء لوح و هديه بنحو شايسته اي از برترين ها و همه اركان موثر در پياده سازي نظام پيشنهاد ها تقدير بعمل آمد.

 
تاریخ:
1393/02/15
تعداد بازدید:
231
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal