۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
مهار تورم و رشد تولید
برگزاري همايش HSE
يوسفي پور رئيس HSE شركت ملي گاز ايران؛ درهمايش HSE و پدافند غير عامل در شركت گاز استان خراسان شمالي:فرهنگ ايمني هر جامعه ناشي از فرهنگ كار آن است
همايش بهداشت، ايمني، محيط زيست در روز 13 اسفند در بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، همايش HSE طي مراسمي با حضور مهندس يوسفي پور رئيس HSE شركت ملي گاز ايران، مديركل سازمان حفاظت محيط زيست خراسان شمالي، رييس بازرسي اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي خراسان شمالي، مديران، هيات مديره، مسئولين و كارشناسان شركت گاز استان خراسان شمالي وپ يمانكاران فعال در شركت گاز به مدت يك روز در تاريخ 13 اسفند ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، محمدرضا يوسفي‌پور رئيس HSE شركت ملي گاز ايران در سالن آمفي تئاتر پتروشيمي شهر بجنورد بيان داشت: كشور ايران بزرگترين ذخاير گاز در جهان را به خود اختصاص داده كه مدنظر قرار دادن حجم مصرف كننده گاز در كشور، رعايت فرهنگ ايمني را به عنوان الزامي براي تمام افراد تبديل نموده است.

يوسفي‌پور ضمن ابراز خرسندي از حضور در اين همايش، در جمع پيمانكاران و كاركنان گاز استان خراسان شمالي، مهمترين موارد ايمني در طراحي، اجرا و بهره‌برداري پروژه‌هاي گازرساني را ارائه كرد و مرور حوادث شركت ملي گاز ايران، حوادث مشتركين خانگي در كشور و ريشه‌يابي اين حوادث و ... را به تفصيل مورد بحث و بررسي قرار داد و افزود: با تلاش مدير عامل، مديران و كاركنان شركت گاز خراسان شمالي، شاهد كاهش حوادث و ارائه خدمات بهينه و مطلوب تري باشيم.

 وي ادامه داد: در صورتي كه الزامات ايمني كه همه موظف به رعايت آن هستند با كوچكترين سهل انگاري و بي دقتي مواجه شود ممكن است از بعد جاني و مالي خسارات جبران ناپذيري را به صنعت وارد سازد.

وي در ادامه مطالب  مهمي  را پيرامون بررسي روند مصرف انرژي و جايگاه گاز طبيعي و تاثيرات آن بر محيط زيست، و نقايص فني در اجراي شبكه ها  از لحاظ هدررفت انرژي ارائه كرد.

در ادامه مراسم پناهي نژاد رئيس امور HSE شركت گاز خراسان شمالي  نيز ضمن خير مقدم، مطالبي را پيرامون عملكرد، هدف از تشكيل، ماموريت، برنامه هاي آتي و دوره هاي آموزشي مرتبط ارائه كرد و خواستار توجه و دقت نظر و رعايت مباحث مرتبط با فعاليت‌ها در حوزه هاي بهداشت، ايمني و محيط زيست شد.

وي اظهار داشت: رعايت اصول ايمني، بهداشت، سلامت همواره از اولويت هاي اين شركت بوده  و شركت هاي پيمانكاري  نيز با رعايت مسائل مربوط به  بهداشت، ايمني و محيط زيست مي توانند از حوادث پيشگيري نمايند و كارفرما نيز با مميزي هاي دوره اي، برگزاري و بازآموزي دوره هاي آموزشي براي شركت هاي پيمانكاري را در دستور كار قرار خود داده و با جديت دنبال مي كند
hamayesh hse.
تاریخ:
1397/12/14
تعداد بازدید:
295
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal