۱۴۰۱ سه شنبه ۵ مهر
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
گازرساني به مدارس فاقد گاز
شركت گاز خراسان شمالي مسئول كارگروه تسريع در گازرساني به مدارس فاقد گاز استان شد
شجاعي استاندار خراسان شمالي شركت گاز استان را مسئول كارگروه تسريع در گازرساني به مدارس فاقد گاز نمود و سازمان نوسازي مدارس و نظام مهندسي از ديگر اعضاي اين كارگروه هستند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان در خصوص مدارسي كه از نعمت گاز بي بهره اند بيان كرد: طي بررسي انجام شده با سازمان نوسازي مدارس، 328 مدرسه در سطح استان كه فاقد اشتراك گاز مي باشند شناسايي شده است كه شامل 5 مدرسه در جاجرم، 25 مدرسه در فاروج، 23 مدرسه در بجنورد، 50 مدرسه در اسفراين، 39 مدرسه در بام و صفي آباد، 55 مدرسه در مانه و سملقان، 90 مدرسه در راز و جرگلان و 41 مدرسه در شيروان  مي باشد.

 gaz resani madares ostan

ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان افزود: از 328 مدرسه تا پايان بهمن ماه امسال 261 مدرسه پس از اجراي لوله كشي داخلي توسط سازمان نوسازي مدارس و تاييد نظام مهندسي اشتراك پذيري انجام خواهد شد و 6 مدرسه باقيمانده در سال 98 اجرايي خواهد شد.

وي افزود: طبق هماهنگي صورت پذيرفته با سازمان نوسازي مدارس و نظام مهندسي تاكنون 61 مدرسه اشتراك پذيري شد و در حال استفاده از گاز مي باشند كه اين شامل 5 مدرسه در جاجرم، 5 مدرسه در فاروج، 3 مدرسه در بجنورد، 31 مدرسه در مانه و سملقان، 13 مدرسه در راز و جرگلان، 4 مدرسه در شيروان مي باشد.

تاریخ:
1397/11/03
تعداد بازدید:
105
منبع:
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal