۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر
مهار تورم و رشد تولید
برپايي غرفه شركت گاز در نمايشگاه كودك و نوجوان استان خراسان شمالي
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، نمايشگاه كودك و نوجوان از 15 الي 21 مهرماه به مدت يك هفته در محل سالن ورزشي دبيرستان آيت ا... طالقاني شهرستان بجنورد برگزار گرديد.

روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي با برپايي غرفه اي در اين نمايشگاه جهت نهادينه سازي فرهنگ مصرف ايمن و بهينه گاز بويژه در كودكان و نوجوانان، با توزيع بروشور و كتابچه هايي با عناوين: "ايمني در گاز طبيعي"، "مشق نعمت"، "ايمني چه مهربونه" و همچنين لوح فشرده "پويا و ايمني2" و نمايش آثار جشنواره بين المللي كاريكاتور سال 90 در اين نمايشگاه همراه با آموزش نكات ايمني و مصرف صحيح گاز طبيعي به كودكان و نوجوانان يكبار ديگر فرصت را غنيمت شمرده و وظيفه خطير خود را به انجام رساند.

تقي‌نژاد مديرعامل شركت گاز استان با بيان اينكه راهكارهاي مختلفي براي مصرف بهينه انرژي تبيين شده است توضيح داد: راهكارهايي از جمله: قوانين، فرهنگ‌سازي، آموزش و همچنين كاهش تلفات از جمله راهكارهاي استفاده مناسب از نعمت خدادادي گاز به شمار مي‌رود.

ايشان در ادامه افزود: هدف از برپايي اين نمايشگاه افزايش توجه جامعه و خانواده ها به رشد و شكوفايي كودكان و سوق دادن آنان به آشنايي با نكات ايمني و مصرف صحيح و بهينه گاز طبيعي مي باشد.

شايان ذكر است در اين نمايشگاه 16 غرفه از ادارات و دستگاه هاي مختلف در زمينه كودك ونوجوان براي بازديد عموم به نمايش گذاشته شده است.

 
تاریخ:
1392/07/17
تعداد بازدید:
942
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal