۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
مهار تورم و رشد تولید
روشنايي مشعل گاز در 11 روستاي شهرستان شيروان و فاروج
با حضور استاندار خراسان شمالي و به مناسبت هفته دولت صورت گرفت: روشنايي مشعل گاز در 11 روستاي شهرستان شيروان و فاروج استان
همزمان با هفته دولت و با حضور خباز استاندار خراسان شمالي، مديرعامل شركت گاز استان، فرمانداران شهرستان هاي شيروان و فاروج و مسؤلين استاني و شهرستاني، پروژه گازرساني به 11 روستا مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، با بهره برداري  از 11پروژه گازرساني، گام اساسي در جهت رشد و توسعه شهرستان شيروان و فاروج برداشته شده و در كل استان نيز با افزايش شبكه هاي گازرساني در سطح شهرها و روستاها، تامين انرژي منازل از موقعيت مطلوبي برخوردار است.

دكتر عزيزي نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي با تبريك هفته دولت گفت: خوشبختانه تا الان 98 درصد روستاهاي شيروان از نعمت گاز برخوردار شده اند واقعا عملكرد شركت ملي گاز جمهوري اسلامي جاي تقدير و تشكر ويژه دارد.

نماينده مردم شيروان با تشكر از نگاه ويژه دولت به توسعه و خدمات دهي به روستاها افزود: شهرستان شيروان حدودو 150 روستا دارد كه بيش از 98 درصد حتي روستاهاي زير 20 خانوار نيز گازرساني شده است.

فاروج
 

مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي گفت: در اين چند ساله عمليات توسعه اي گازرساني به نحو چشمگيري رشد داشته و هم اكنون با افتتاح 11روستا در هفته دولت درصد بهره مندي خانوارهاي روستايي استان به 97 درصد افزايش يافته است.

ميربلوكي اظهار داشت: امروز علاوه بر 5 روستاي شهرستان شيروان( جنگاه، شناقي سفلي، علي محمد، سنجد، چورچوري)، مشعل گاز 6 روستا در شهرستان فاروج ( بيدك عليا، بيدك سفلي، بهار عليا، بهار سفلي، اسطرخي و باش محله)  روشن شد.

ميربلوكي گفت: در مجموع براي گازرساني به 11 روستا كه در هفته دولت افتتاح شد اعتباري بالغ بر 40294 ميليون ريال هزينه شده است و 947 خانوار روستايي از نعمت گاز بهره مند شدند.
مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي در ادامه سخنانش اظهار داشت: ضريب نفوذ در جمعيت شهري شهرستان شيروان و فاروج  100 درصد و در جمعيت روستايي اين دو شهرستان به ترتيب  98 و 93 درصد بوده است.

وي گفت: در شهرستان شيروان، 6 پروژه صنعتي و در شهرستان فاروج 1 پروژه صنعتي با اعتباري بالغ بر 3563 ميليون ريال به بهره برداري رسيد و ميزان 372767 ليتر سوخت مايع صرفه جويي شد.
گفتني است در اين مراسم، خباز، استاندار خراسان شمالي از زحمات و تلاش هاي مديرعامل و كاركنان شركت گاز به جهت بهره‌مندي روستاييان عزيز و صاحبان صنايع از نعمت گاز تقدير و تشكر كرد.

تاریخ:
1397/06/17
تعداد بازدید:
170
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal