۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني اعلام كرد: لزوم نگهداري و مهندسي مجدد شبكه و تاسيسات در راستاي نگهداري از ثروت ملي
معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني اعلام كرد: لزوم نگهداري و مهندسي مجدد شبكه و تاسيسات در راستاي نگهداري از ثروت ملي
مشايخي معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني با توجه به روند رو به اتمام توسعه زيرساخت و گازرساني در استان خراسان شمالي، بر لزوم برنامه ريزي جهت نگهداري و مهندسي مجدد شبكه هاي گازرساني تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، در نشست صميمي اعضاي هيئت مديره و هيات رئيسه شركت كه با مشايخي معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني برگزار گرديد؛ مشايخي معاون امور برنامه ريزي مديريت گازرساني ضمن تقدير و تشكر از مجموعه اقدامات شركت در زمينه گازرساني به شهرها و روستاهاي استان افزود: به حمد ا... توسعه زير ساخت و گازرساني به روستاها و شهرهاي استان خراسان شمالي به پايان رسيده است و در حال حاضر در راستاي افزايش بهره وري و مهندسي مجدد گام برداشت تا بتوانيم خدمات ارزنده به مردم شريف استان ارائه دهيم.

 

رئيس هيئت مديره شركت گاز خراسان شمالي بيان كردند: منابع انساني به عنوان مهمترين سرمايه هاي هر سازمان مي باشد و لازم است به منظور افزايش بهره وري جهت افزايش رفاه و آرامش فكري و روحي پرسنل كوشيد.

ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي در خصوص عملكرد شركت اعلام كرد: در حال حاضر ضريب نفوذ گاز طبيعي در شهرها 100 درصد و در روستاها 90 درصد مي باشد و تا پايان امسال با بهره برداري از پروژه هاي گازرساني به ورستاها پرونده گازرساني در استان بسته خواهد شد.

ميربلوكي از ديگر برنامه هاي داراي الويت شركت جايگزيني گاز طبيعي به جاي سوخت مايع در متقاضيان عمده و صنعتي استان اعلام كردند و افزودند: برنامه ريزي جايگزيني 5 ميليون و 524 هزار ليتر سوخت مايع در 86 واحد عمده و صنعتي استان طبق مصوبه شوراي اقتصاد صورت پذيرفته است كه ان شاا... تا پايان سال 98 اين برنامه محقق مي شود.

تاریخ:
1397/05/20
تعداد بازدید:
162
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal