۱۴۰۱ سه شنبه ۵ مهر
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
در كارگاه نظام پيشنهادهاي گاز خراسان شمالي مطرح شد: جديد و مفيد بودن دو شرط اصلي در تحقق نظام پيشنهادها
كارگاه آموزشي نظام پيشنهادها و تكنيك هاي خلاقيت با حضور 52 نفر از اعضاء هئيت رئيسه، روساي واحدها و ارزيابان كميته هاي نظام پيشنهادها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، دوره آموزشي نظام پيشنهادها و تكنيك هاي خلاقيت به مدت دو روز در 19 و 20 تير با حضور  52 نفر برگزار شد و تدريس سرفصل هاي اين دوره آموزشي را "دكتر سعيد فتح الهي راد" از اساتيد به نام و مجرب نظام پيشنهادها  بر عهده داشت.

وي ماموريت اصلي نظام پيشنهادها  را ايجاد فرهنگي در سازمان دانست كه كليه كاركنان را ترغيب نمايد تا در زمينه كاري خويش گامهاي كوچك مستمر رو به جلو بردارند.

 

وي همچنين با بيان اهميت مشاركت كاركنان در زمينه ارائه پيشنهاد و مشاركت جهت بهبود روند امور، يادآور شد: لازمه وجودي نظام پيشنهادها، استفاده از فكر و انديشه كاركنان جهت مسئله يابي و حل مشكلات ايجاد شده است كه امرزوه شاهد گسترش روز افزون كار گروهي و مديريت مشاركتي هستيم كه اين مهم ، خود نشان از رعايت استاندارد هاي لازم در سطوح بالا با دانش بر اثربخشي نظام پيشنهادها در توسعه و نوآوري دارد.

شايان ذكر است اين كارگاه آموزشي با هدف تشويق و ترغيب همكاران به مشاركت و حضور در       فعاليت هاي شركت به منظور ايجاد انگيزه ، تعلق سازماني، مسوليت پذيري و در نتيجه بهبود مستمر و بهره وري بالا برگزار شد.

تاریخ:
1397/04/25
تعداد بازدید:
145
منبع:
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal