۱۴۰۱ سه شنبه ۵ مهر
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
با روشن شدن مشعل 7 روستاي اسفراين جشن پايان گازرساني در اين شهرستان برگزار گرديد
با حضور استاندار خراسان شمالي، رئيس مجمع نمايندگان استان، مديران و مسئولين استاني و شهرستاني جشن پايان گازرساني در شهرستان اسفراين برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، در مراسم بهره برداري از گازرساني به آخرين روستاهاي شهرستان اسفراين از تمبر يادبود جشن پايان گازرساني به روستاهاي اسفراين و اولين شهرستان سبز با ضريب نفوذ گازرساني 99 درصد رونمايي گرديد.

محمدرضا صالحي استاندار خراسان شمالي با بيان اينكه در حوزه گازرساني اقدامات خوبي انجام شده فعاليت هاي شركت گاز استان در گازرساني قابل تقدير است و ان شاالله سال 1397 را اتمام گازرساني به روستاهاي استان خراسان شمالي مي توان اعلام كرد.

 

ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان به بيان مشخصات پروژه هايي كه به بهره برداري مي رسد گفت: جهت گازرساني به 7 روستا شامل روستاهاي اردوغان، گم اسحاق، كلاته مميش، كلاته حاج علي خان، جعفرآباد، حسين آبادخانكور، گورپان بيش از 22 ميليارد ريال اعتبار صرف شده و با اجراي 37 كيلومتر شبكه امكان بهره مندي 323 خانوار روستايي از نعمت گاز بهره مند گردند.

مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي عنوان كرد در ابتداي تشكيل دولت يازدهم61 روستا با ضريب نفوذ گاز طبيعي 59% از نعمت گاز بهره مند مي باشند و در حال حاضر با اتمام گازرساني به روستاهاي اين شهرستان 149 روستا با ضريب نفوذ 99% گازدار مي باشند و اين برگ زريني است در پرونده گازرساني به اين منطقه مي باشد.

دكتر قوامي نماينده مردم شهرستان اسفراين در مجلس شوراي اسلامي و رئيس مجمع نمايندگان استان هم گفت: در آستانه 40 سالگي انقلاب شاهد خدمات رساني به مناطقي هستيم كه ارائه خدمات در اين مناطق با توجه به دور دست و محروم بودن، قابل تصور نيز نبود.

وي در ادامه افزود: عملكرد شركت گاز در خصوص گازرساني به روستاهاي دور افتاده و صعب العبور و پايداري فشار گاز به عنوان موتور محركه توليد و اشتغال قابل تقدير است.

در پايان مراسم صالحي استاندار، قوامي رئيس مجمع نمايندگان استان با روشن نمودن روشنايي در مسجد و رونمايي از تمبر يادبود، پايان گازرساني به شهرها و روستاها تابعه شهرستان اسفراين را اعلام نمودند.
تاریخ:
1396/11/21
تعداد بازدید:
103
منبع:
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal