۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
برگزاري مراسم سوگواري و زيارت عاشوراي حسيني در شركت گاز خراسان شمالي
آيين معنوي عزاداري و سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدا... الحسين (ع) با هدف گراميداشت ياد و خاطره رشادت هاي امام حسين (ع) و ياران باوفايش ،‌تقويت و ترويج فرهنگ عاشورا و همچنين احياي فريضه امر به معروف و نهي از منكر در محل نمازخانه شركت گاز خراسان شمالي برگزار گرديد.

آيين معنوي عزاداري و سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدا... الحسين (ع) با هدف گراميداشت ياد و خاطره رشادت هاي امام حسين (ع) و ياران باوفايش ،‌تقويت و ترويج فرهنگ عاشورا و همچنين احياي فريضه امر به معروف و نهي از منكر در محل نمازخانه شركت گاز خراسان شمالي  برگزار گرديد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، اين مراسم معنوي كه پيش از زمان آغاز ساعت اداري و با حضور گسترده كاركنان در نماز خانه ستاد برگزار شد؛ مدير عامل، و كاركنان با حضور پرشور خود در دهه اول ماه محرم به قرائت زيارت پر فيض عاشورا و سينه زني پرداختند .

شايان ذكر است در اين مراسم پر فيض حجت السلام و المسلمين وضيع نماينده محترم ولي فقيه در سپاه پاسداران خراسان شمالي به ايراد سخنراني درباره عظمت قيام امام حسين(ع) پرداختند.

يادآور مي شود در غم مصيبت كربلا و در ماه محرم، شركت گاز استان خراسان شمالي  يكپارچه سياه پوش گرديد و تا پايان ماه محرم و صفر هر دوشنبه اين مراسم ادامه دارد.

نصب پرچم سياه، پارچه نوشته ها، احاديث و سخنان ائمه اطهار(ع) و ابا عبد ا... الحسين(ع)، ، مطالب و تحقيقات و تحليل بزرگان درتوصيف واقعه عاشورا، ارائه مطالبي با موضوعيت فلسفه قيام امام حسين(ع)، وظيفه كنوني مسلمانان درادامه اين مسير، با ارسال اين مطالب در ايام محرم به كاركنان اطلاع رساني  انجام مي شود.

تاریخ:
1396/07/05
تعداد بازدید:
133
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal