۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
مهار تورم و رشد تولید
مراسم ميلاد با سعادت دخت نبي اكرم(س) و روز بزرگداشت مقام زن در شركت گاز استان خراسان شمالي
به گزارش روابط عمومی شركت گاز استان خراسان شمالي، مراسم مولودي خواني بمناسبت ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مديرعامل، هيأت رئيسه و كاركنان شركت در نمازخانه ساختمان ستاد برگزار گرديد.

 

حسين تقي نژاد مديرعامل شركت گاز استان ضمن اشاره به جايگاه حضرت فاطمه زهرا(س) بيان كردند هر بانويي كه خواستار رسيدن به كمال مي باشد مي تواند با الگوگيري از شخصيت والا مقام آن حضرت مسير راهي براي خود ترسيم نمايد. زيراكه حضرت مهدي(عج) كه جهان را به ظهور خود متحول مي كند و عدالت را در تمام زمين حاكم      مي گرداند مي فرمايد: دختر رسول خدا براي من سرمشق و الگوي نيكويي است.

ايشان افزودند: نقش و جايگاه زن در خانواده و جامعه بسيار مهم و خاص مي باشد زيرا كه زن بعنوان يك ركن اساسي در خانواده است كه موجبات ثبات و پايداري را فراهم مي آورد ؛ در مطالعه زندگينامه افراد بزرگ موفق متوجه مي شويم كه با پشتيباني همسر، مادر و همراه خوب به اين مرتبه رسيده اند.

در ادامه اين مراسم حاج آقا اسدا... زاده از روحانيون حوزه علميه امام خميني بجنورد  به بيان و نقش جايگاه حضرت فاطمه الزهرا(س) در خانواده و جامعه كه تجلي فعاليت زنان در عرصه اقتصادي اجتماعي و سياسي است پرداختند و با اجراي مولودي خواني در پايان مراسم حال و هواي عرفاني به مجلس بخشيد.

تاریخ:
1392/02/15
تعداد بازدید:
422
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal