۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
مهار تورم و رشد تولید
اجراي بيش از 480 كيلومتر خطوط انتقال تغذيه و توزيع در سال91
به گزارش روابط عمومی شركت گاز استان خراسان شمالي، حسين تقي نژاد مديرعامل شركت گاز استان از اجراي بيش از 480 كيلومتر خطوط با اقطار بالا در استان خبر داد و افزود: ماحصل قسمتي از اجراي اين خطوط گازرساني به1 شهر و 50 روستا و افزايش 20 هزار مشترك به مشتركين گاز طبيعي است.

تقي نژاد بيان كرد: در حال حاضر 3510 كيلومتر شبكه در استان اجرا شده است اين در حالي است كه در ابتداي تشكيل استان 968 كيلومتر شبكه اجرا گرديده و رشد 262 درصدي در اين بخش مشاهده مي گردد. اجراي اين خطوط در راستاي توسعه گازرساني با نگاه تقويت زيرساختها مي باشد.
ايشان تعداد روستاهاي بهره مند از نعمت گاز را 289روستا عنوان كرد و بيان نمود در ابتداي تشكيل استان تعداد روستاهاي بهره مند از نعمت گاز 26 روستا بود كه تمام تلاش اين استان در راستاي رفع محروميت زدايي بكار گرفته شد بگونه اي كه رشد بيش از 1000 درصدي در بخش گازرساني به روستاها مشاهده مي گردد و درصد واحد روستايي تحت پوشش گاز طبيعي به بيش از48 درصد ارتقاء يافته است كه نزديك به ميانگين كشوري مي باشد.
مديرعامل شركت گاز تعداد روستاهاي در حال اجرا را 125 روستا اعلام كرد و افزود: گازرساني به اين روستاها از بركات سفر مقام معظم رهبري مي باشد.
تقي نژاد درخصوص تعداد انشعابات نصب شده در استان بيان كرد: در حال حاضر 112 هزار انشعاب نصب شده است كه نسبت به ابتداي تشكيل استان رشد 129 درصدي را شامل مي شود.
تاریخ:
1392/02/09
تعداد بازدید:
871
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal