۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
مهار تورم و رشد تولید
مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت:عملكرد گازرساني شركت گاز خراسان شمالي شايسته تقدير است
مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت در همايش ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي خراسان از عملكرد گازرساني ،اقدامات و فعاليت هاي شركت در بحث فرهنگ سازي و ترويج اقامه نماز تقدير و تشكر نمود.

مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت در همايش ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي  خراسان از عملكرد گازرساني ،اقدامات و فعاليت هاي شركت در بحث فرهنگ سازي و ترويج اقامه نماز تقدير و تشكر نمود.  

به گزارش روابط عمومي شركت گاز خراسان شمالي، مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت با حضور در شركت گاز استان ضمن بازديد از نمازخانه ، جلسه اي با حضور اعضاي هيات رئيسه شركت برگزار گرديد، ايشان ضمن تشريح اهداف شوراي فرهنگي وزارت نفت افزودند:عملكرد شركت گاز در زمينه گازرساني قابل تقدير است و ساخت نمازخانه اي مناسب ودر شان وزارت نفت نشان از توجه مديريت شركت به اهميت بحث نماز مي باشد.

مجيدي اظهار داشت: اساس جمهوري اسلامي بر پايه فقه و شريعت است و روحانيت نقش ويژه‌اي در دوام و بقاي نظام اسلامي دارد و مردم نسبت به روحانيت اقبال بيشتري دارند.

وي با اشاره به اهميت مباحث فرهنگي و ديني در مجموعه وزارت نفت افزود: مقام روحانيون را بايد عزت داد و مردم هم احترام روحانيون را حفظ مي‌كنند. اين موضوع با مراقبت، سلامت نفس و رفتار و گفتار روحانيون تضمين مي‌شود.

مير بلوكي مدير عامل شركت گاز استان بيان كرد: در حال حاضر ضريب نفوذ گاز طبيعي در بخش روستايي 86% است و 22 شهر و 647 روستا از نعمت گاز بهره مند مي باشد عمليات گازرساني به 127 روستا در حال اجرا مي باشد و استان خراسان شمالي در سال 97 جشن پايان گازرساني به روستاها را خواهد گرفت.

شايان ذكر است همايش 2 روزه ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي خراسان با همكاري شركت پخش فراوره هاي نفتي،شركت گاز و پتروشيمي استان خراسان شمالي با حضور دكتر مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت  ،حجت الا سلام احمدي فر مدير ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالي ، مديران عامل شركت هاي گاز، پخش فراورده هاي نفتي ، پتروشيمي و 100 نفر از ائمه جماعت صنعت نفت خراسان برگزار گرديد.
تاریخ:
1396/06/20
تعداد بازدید:
143
منبع:
مهار تورم و رشد تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal