۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
برگزاري جلسه هم انديشي مسئولين بهداشت ایمنی و محیط زیست درشركت گاز استان خراسان شمالي
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، امور HSEشركت جلسه هم انديشي با حضور مديرعامل،كارشناسان HSE شركت و مسئولين HSE پيمانكاران برگزار نمود.

 

 

تقي نژاد مديرعامل شركت با اشاره به تئوري پنجره شكسته، تغيير در فرهنگ HSE افراد را تغيير ريشه اي و بنيادي اعلام كرد و افزود: اين تغيير در رفتار تاثير بسيار شگرفي بر زندگي سازماني و اجتماعي فرد ايجاد مي كند، با توجه به حجم بالاي پروژه هاي در حال اجرا، توجه به بحث HSE در پروژه ها ازاهميت بسيار بالايي برخوردار است.

پناهي نژاد رئيس امور HSE  شركت با بيان اهميت و لزوم پياده سازي قوانين HSE در پروژه ها افزود: بحمدا... با تلاش و همكاري پرسنل، شركت گاز موفق به كسب گواهينامه HSE-MS شد و اين گام موثري در ايجاد محيط امن و عاري از عوامل حادثه ساز و آسيب رسان در اجراي پروژه ها و فعاليتهاي اين شركت بوده، توسعه و بهبود مستمر اين سيستم، مرهون تلاش، همبستگي و همفكري تمامي افراد مرتبط، بالاخص مسئولين HSE پيمان ها مي باشد.

در اين جلسه مسئولين HSE پيمان ها به ارائه گزارش عملكرد خود پرداختند و بمنظور افزايش همفكري ، تبادل نظر و بيان موانع اجراي الزامات HSE، خواستار برگزاري هر چه بيشتر اين نشست ها و جلسات شدند.

شايان ذكر است مقرر گرديد ارزيابي عملكرد مسئولين HSE پيمانكاران توسط كارشناسان امور HSE  شركت صورت پذيرد.

تاریخ:
1393/07/15
تعداد بازدید:
351
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal