۱۴۰۳ پنج شنبه ۴ مرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
در راستاي كاهش آلودگي محيط زيست اقدام شد: خريد دوچرخه توسط پرسنل شركت گاز استان خراسان شمالي
آسمان آبي؛ انسان سالم؛ حفظ منابع

 

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي؛ امور HSE شركت با بهره گيري از اين شعار، اقدام به هماهنگي با تأمین كننده دوچرخه جهت خريد اقساطي توسط پرسنل نموده‌اند.

پناهي نژاد رئيس امور HSE شركت بيان كرد: افزايش مشغله‌های كاري و زندگي باعث شده است كه توجه به سلامت گاهاً از اولويت زندگي اكثر كاركنان خارج شود، لذا با حمايت و تشويق مديريت محترم عامل در هفته محيط زيست مجوز اجراي اين پيشنهاد صادر شد. اين اقدام ضمن كاهش آلودگي محيط زيست، موجب نشاط رواني و جسمي در بين كاركنان و حفظ منابع انرژي كمك خواهد نمود.

پناهي نژاد با بيان اينكه توجه به محيط زيست در راستاي رعايت خط مشي سيستم مديريت يكپارچه و HSE MS می‌باشد افزود: از كل پرسنل رسمي و قرارداد مستقیم، 80 درصد در اين طرح مشاركت داشتند كه می‌توان گفت در نوع خود استقبال كم نظيري بوده است.

پناهي نژاد برنامه‌های زيست محيطي اجرا شده شركت را ساخت و راه اندازي سايت شستشوي بشکه‌های اودرانت، اندازه گيري آلاینده‌های حاصل از احتراق و صوت در ایستگاه‌های تقليل فشار، اجراي مديريت سبز در مصرف آب، برق و حامل‌های انرژي عنوان كرد و افزود: اميد است در آينده از پتانسيل ايجاد شده با برگزاري تورهاي ورزشي دوچرخه سواري و همچنين گراميداشت مناسبت‌های زيست محيطي و تعريف "روز بدون خودرو در شركت" كمال استفاده را بنماییم.

تاریخ:
1393/06/30
تعداد بازدید:
389
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal