۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
برگزاری مراسم تجلیل از کارگران نمونه سال 92 در شركت گاز استان خراسان شمالي
مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت گاز استان خراسان شمالي، يكشنبه 14 اردیبهشت همزمان با جشنواره نظام پيشنهادها در مجتمع آموزشي، ورزشي و فرهنگي این شرکت برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالي؛ مراسم تجلیل از کارگران نمونه شركت با حضور معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري، مدير كل دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري، مدير عامل، اعضاء هيئت مديره، هيئت رئيسه و جمع كثيري از كاركنان برگزار شد.

مديرعامل شركت گاز استان ضمن عرض خيرمقدم و تبريك روز كارگر گفت: خدماتی که کارکنان اين شرکت به مردم استان­­ ارائه می دهند، تلاشی برای ایجاد موجبات آسایش و راحتی مردم غیور این استان است و این امر توفیقی است که خداوند برای ما قرار داده که بتوانیم در مجموعه ای فعالیت کنیم که نتیجه آن ایجاد رفاه برای هم استانی های عزیز است.      

تقي نژاد در ادامه بيان داشت: كار در مجموع فلسفه آفرينش است چراكه هدفدار بوده و آفرينش هم خلقتش هدفدار است و خداوند اولين كار را همين قرار داده است، يعني پايه كار را خدا گذاشته و آفرينش را خلق نموده است.

ايشان يكي از مولفه هاي توسعه يافتگي در دنيا را كوچك سازي دولت دانستند و افزودند: با واگذاري كارها به بخش خصوصي كيفيت انجام كارها بهتر خواهد شد .

شايان ذكراست در پايان مراسم با اهداء لوح و هديه بنحو شايسته ، از 7 نفر از كاركنان قرارداد مستقيم و اركان ثالث نمونه سال 1392 تقدير بعمل آمد.

 
تاریخ:
1393/02/15
تعداد بازدید:
281
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal