۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
مدير كل محيط زيست استان خراسان شمالي: شركت گاز استان پيشگام حفظ محيط زيست مي باشد
مدير كل محيط زيست بيان كرد: اولين شركتي كه در زمينه حفظ محيط زيست استان اعلام همكاري نموده شركت گاز استان خراسان شمالي مي باشد

 

 
به گزارش روابط عمومي شركت گاز خراسان شمالي به مناسبت روز زمين پاك جلسه اي با حضور مدير كل محترم محيط زيست ، مدير عامل و هيأت رئيسه شركت گاز برگزار گرديد .
 تقي نژاد مدير عامل شركت گاز خراسان شمالي در اين جلسه به بيان اينكه مطلوب ترين و مطلوب ترين محيط زندگي كره زمين است افزود: توسعه پایدار، توسعه ای است که نیازهای نسل فعلی را برآورده کند بدون آنکه نسلهای آینده را از دستیابی به نیازهایشان محروم یا محدود کند. به حمد ا... اين مهم در استرا تژي شركت ملي گاز جاي گرفته و گاز طبيعي را بعنوان سوخت پاك به مردم ايران هديه مي كند و رساندن اين گاز به نحو ايمن و مطلوب بدست مشتريان را از وظايف اصلي خود مي داند.
 مدير عامل شركت گاز استان اعلام كرد: در اين راستا 17 شهر و 323 روستا از نعمت گاز طبيعي بهره مند ميباشند و و عمليات گازرساني به 1 شهر و 91 روستا نيز در برنامه شركت گاز قراردارد.
ايشان افزودند توجه به محيط زيست نه تنها در حين پروژه ها بلكه در محيط كار و زندگي بسيار توجه شده است كه مي توان به اجراي 18 مؤلفه مديريت مصرف كه نقش بسزايي به حفظ منابع و محيط زيست را دارد در ساخت ساختمانهاي اين شركت عنوان نمود.
 مطهري مدير كل محيط زيست استان عنوان كرد: پيشقدم بودن و داشتن برنامه در شركت گاز خراسان شمالي نشان از تفكر مثبت و رو به پيشرفت اين شركت مي باشد و ان شاء ا... در بقيه حوزه ها بتوانيم توسعه همگام با حفظ محيط زيست را شاهد باشيم و با رعايت مفاهيم اخلاقي ديني و پيشينه فرهنگي با ديد ديگري به محيط زيست از جمله تدوين چشم انداز، مأموريت و اهداف در بخش محيط زيست پرداختند و اجراي فعاليتهايي چون بازديد دوره اي منظم از ادارات و پروژه ها، مديريت پسماندها و فاضلاب، اندازه گيري آلاينده هاي هيتر، انعقاد قرارداد با شهرداري بجنورد جهت ايجاد بيش از 39 متر مربع فضاي سبز، پاكسازي كوهستان و اجراي پروژه مديريت سبز در ساختمان هاي اداري را گوشه اي از اقدامات شركت گاز خراسان شمالي در راستاي حفظ محيط زيست برشمرد  .
تاریخ:
1393/02/13
تعداد بازدید:
325
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal