۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
برگزاري مسابقات مقدماتي قرآن و نهج البلاغه (بهار در بهار ويژه كاركنان، همسران و فرزندان) شركت گاز استان خراسان شمالي
شوراي فرهنگي شركت گاز استان خراسان شمالي در راستاي ترويج فرهنگ قرآني، هفتمين دوره مسابقات مقدماتي قرآن كريم و نهج البلاغه ويژه كاركنان و همسران و هجدهمين دوره ويژه فرزندان را با حضور علاقمندان قرآني برگزار نمود.

 

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، مسابقات مقدماتي قرآن كريم و نهج البلاغه ويژه خانواده هاي كاركنان شركت گاز استان خراسان شمالي در محل نمازخانه ساختمان ستاد شركت گاز استان در تاريخ 93/01/28راس ساعت 9:30 صبح برگزار گرديد.

تقي نژاد مديرعامل شركت گاز استان ضمن عرض خيرمقدم به داوران حاضر، كاركنان و خانواده هاي آنان بيان داشت: حضور در جمع پرشور و چهره هاي فعال قرآني مايه افتخار شركت است؛ ايشان در ادامه ابراز داشت: قرآن عينيت و حقيقت هدايت الهي است و هر حركتي كه در اين راستا انجام گيرد در واقع در مسير قرآن مي باشد، لذا ما تمام تلاش خود را در راستاي ارتقاي فرهنگ قرآني كاركنان مي نماييم.

تقي نژاد با تشكر از تلاش متوليان اين برنامه معنوي، هدف از برگزاري اين مسابقات را اشاعه و ترويج فرهنگ قرآني و مانوس نمودن كاركنان با قرآن كريم و نهج البلاغه عنوان نمود.

حجه الاسلام و المسلمين حاج آقا مهدوي امام جماعت اداره گاز شهرستان بجنورد درخصوص اهميت تلاوت قرآن و چگونگي اشاعه آن در خانواده ها اشاره كرد و افزود: علم و دانش در نزد قرآن و اسلام از اهميت بسزايي برخوردار است و لذا علم را بايد همراه با عمل داشته باشيم چراكه اگر فردي علم داشته باشد ولي عمل نداشته باشد به مثابه درختي است كه ميوه ندارد. در ادامه نكات مهمي در بحث تربيت فرزندان و چگونگي انس آنان با قرآن به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

شايان ذكراست مسابقات در رشته هاي قرائت تحقيق، قرائت ترتيل،مفاهيم قرآن، نهج البلاغه، اذان وحفظ قرآن برگزار گرديد كه تعداد شركت كنندگان در اين دوره از مسابقات 145 نفر بوده كه از اين تعداد 8 نفر در رشته قرائت تحقيق، 14 نفر در رشته قرائت ترتيل، 65 نفر در رشته مفاهيم قرآن، 53 نفر در رشته نهج البلاغه، 7 نفر در رشته اذان و 4 نفر در رشته حفظ قرآن شركت نمودند.

تاریخ:
1393/01/30
تعداد بازدید:
450
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal