۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
اجراي بيش از 3940 كيلومتر خطوط انتقال تغذيه و توزيع در استان خراسان شمالي
مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي از اجراي بيش از 3940 كيلومتر خطوط انتقال تغذيه و توزيع در استان خراسان شمالي خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت كاز استان خراسان شمالي؛ تقي نژاد مديرعامل اين شركت اظهار داشت: در حال حاضر جمعيتي بالغ بر 788 هزار و 753 نفر  در استان از نعمت خدادادي گاز طبيعي بهره مند مي باشند.

  ايشان ضمن بيان احداث موفقيت آميز 3946 كيلومتر شبكه توزيع و تغذيه در استان، عنوان كرد: 17 شهر و 323 روستاي استان با 212 هزار و 139 مشترك هم اكنون از نعمت گاز طبيعي برخوردار مي باشند،‌درصد تحت پوشش خانوار شهري و روستايي به ترتيب 99.5% و 56 % مي باشد.

 مديرعامل شركت گاز استان بيان داشت: اولويت شركت گاز استان در گازرساني به روستاها براساس مصوبات سفر مقام معظم رهبري به استان و مصوبه مجلس، گازرساني به روستاهايي است كه در فاصله 15 كيلومتري خطوط انتقال قرار دارند كه بر اين اساس گازرساني به 410 روستا مدنظر شركت مي باشد.

 تقي نژاد درخصوص تعداد انشعابات نصب شده در استان گفت: در حال حاضر 120 هزار و 127 انشعاب نصب شده است كه نسبت به ابتداي تشكيل استان رشد 146 درصدي را شامل مي شود.

 ايشان در ادامه افزودند: در مجموع تلاش شركت گاز استان خراسان شمالي براين خواهد بود تا زيرساختهاي گازرساني با اولويت بخش صنايع و مناطق كمتر توسعه يافته به اجرا در آيد تا به حول وقوه الهي شاهد رونق بخشهاي مختلف اقتصادي وايجاد اشتغال پايدار دراستان باشيم.

مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي در پایان با تشکر از همدلی و همکاری مردم شریف و قدردان استان در صرفه جویی و استفاده ایمن از گازطبیعی طی فصول سرد سال92 بار دیگر بر اهمیت استفاده بهینه از این نعمت الهی تاکید داشت.

تاریخ:
1392/12/18
تعداد بازدید:
285
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal