۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
فرآيند اشتراك پذيري مشتركين عمده متقاضي گاز به كتاب راهنماي سرمايه گذاري استان خراسان شمالي راه يافت
مديرعامل شركت گازاستان خراسان شمالي از درج فرآيند اشتراك پذيري مشتركين عمده در كتاب راهنماي سرمايه گذاري استان خبر داد.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، تقي نژاد مديرعامل شركت ضمن بيان اهميت گاز در توسعه استان، ايجاد صنايع جديد و اشتغال زايي، عنوان كرد: در حال حاضر 76 درصد گاز مصرفي استان مربوط به بخش صنعت مي باشد. پتروشيمي، سيمان ، آلوميناي جاجرم، كارخانه قند و ريخته گري از جمله صنايع مهم استان مي باشند..

ايشان افزودند: در راستاي طرح تكريم و حمايت از مصرف كنندگان فرآيند اشتراك پذيري مشتركين عمده در كتاب راهنماي سرمايه گذاري استان چاپ مي گردد، اين مهم ضمن شفاف سازي فرآيند، امكان جذب سرمايه گذاران را به بخش صنعت و تجارت استان تسريع مي نمايد.

تقي نژاد از فعاليت ها و تلاش هاي رئيس واحد هماهنگي و خدمات فروش آقاي رضوي در راستاي جمع آوري و تدوين اين سند تقدير و تشكر نمود و بيان كرد: به حمدا... در استان 217 مشترك عمده و صنعتي از نعمت گاز سوخت پاك بهره مند هستند و تفاهم نامه گازرساني به 70 مشترك عمده وصنعتي بسته شده است كه پس از اخذ تاييدات لازم از سازمان صنعت معدن و تجارت، عمليات گازرساني به اين مشتركين آغاز مي گردد.

جهت اشتراك پذيري عمده، مشترک تقاضای خود را به همراه مدارک لازم به واحد هماهنگی فروش و خدمات مشترکین ارائه داده و پس از بررسی درخواست متقاضی از نظر امكان سنجي و برآورد دقیق مصارف مورد نیاز توسط واحد گازرساني به صنايع، در صورت مثبت بودن نتیجه بررسی، شرایط عقد قرار داد تعیین گردیده و نامه ای با عنوان "ابلاغیه" که در آن بصورت علي الحساب هزینه ها مشخص شده است به متقاضی ارسال می گردد. پس از پرداخت هزینه ها توسط متقاضی طي مدت زمان گازرساني و ارائه فیش های پرداختی به واحد امور مالی شرکت، قرارداد فروش گاز طبیعی ما بین شرکت گاز و متقاضی منعقد شده و قرارداد به واحد گازرسانی به صنایع جهت اجرای کار ارجاع خواهد شد.ميانگين زمان اين پروسه اشتراك پذيري مشتركين عمده حداکثر 10 روز كاري مي باشد.

تاریخ:
1392/07/29
تعداد بازدید:
621
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal