۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
تفاهم نامه پژوهشي با دانشگاه بجنورد
تفاهم نامه پژوهشي تاسيس گروه پژوهشي بين شركت گاز استان خراسان شمالي و دانشگاه بجنورد
تفاهم نامه تاسيس گروه پژوهشي همكاري مابين شركت گاز استان خراسان شمالي و دانشگاه بجنورد با حضور مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي، رئيس دانشگاه بجنورد و تني چند از مسئولان دو سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، در راستاي همكاري هاي بيشتر در زمينه پژوهشي و فناوري، شركت گاز استان با دانشگاه بجنورد، جلسه اي به منظور عقد تفاهم نامه تاسيس گروه پژوهشي با موضوع فن­آوري­هاي نوين در صنعت گاز در تاريخ 30 ارديبهشت در محل دانشگاه بجنورد  برگزار شد.

 ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي در اين جلسه، ضمن يادآوري افزايش روند رو به رشد همكاري، تعامل و توافقات پژوهشي في مابين شركت گاز خراسان شمالي و دانشگاه بجنورد در سالهاي گذشته در قالب عقد قراردادهاي پژوهشي، همكاري مشترك در برگزاري نشست هاي علمي صنعت گاز، ثبت اختراع و تشكيل اتاق صنعت و ... اظهار اميدوراي كرد بتوان از امكانات، ظرفيتها و توانايي هاي علمي و آموزشي مراكز دانشگاهي بومي استان بالاخص دانشگاه بجنورد در جهت شناسايي نيازهاي پژوهشي و حل مسائل مرتبط با صنعت گاز بهره برد.

مديرعامل شركت گاز استان اظهار كرد: دانشگاه و صنعت به عنوان دو بخش پويا و محوري جامعه، نيازمند همكاري متقابل و موثر هستند و امروزه برقراري ارتباط منسجم و سازمان يافته ميان صنايع و دانشگاه ها يكي از نيازهاي اساسي كشور به شمار مي آيد و شركت گاز خراسان شمالي نيز در تلاش است تا با گسترش و ارتقاي همكاري‌هاي دوجانبه با دانشگاه‌ها و مراكز علمي، برخي از نيازها و خواسته هاي فناوري خود را در قالب اين ارتباط برآورده كند و از امكانات، استعداد و توانايي‌هاي دانشگاه‌ها در جهت رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي بهره گيرد.

در پايان گفتني است اين جلسه به همت امور پژوهش شركت گاز استان خراسان شمالي و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه تشكيل و منجر به عقد  تفاهم نامه پژوهشي تاسيس گروه پژوهشي گرديد.
tafahom 
تاریخ:
1398/03/05
تعداد بازدید:
137
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal