۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
جهش تولید با مشارکت مردم
مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از پايداري مطلوب جريان گاز خبر داد
مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از پايداري مطلوب جريان گاز خبر داد
مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي با اشاره به بارش هاي سيل آساي اخير در سطح استان گفت: خطوط لوله گاز در برخي از نقاط استان دچار آسيب ديدگي شده بودند كه با تلاش مستمر و همت والاي كاركنان ترميم و مقاوم سازي شد و پايداري جريان گاز در سطح استان در وضعيت بسيار مطلوبي قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان گفت: از 28 اسفند سال قبل تاكنون كليه نيروهاي عملياتي و مديران شركت گاز استان (تمامي نواحي) در حالت آماده باش هستند و جلسه كميته بحران شركت گاز استان با حضور مديران تشكيل و تصميمات لازم در خصوص كمك به  نقاط بحران زا اتخاذ شد.

وي افزود: سيل به شبكه هاي گاز كه در محل عبور عرضي از مسيل ها بودند خسارت وارد كرده و باعث آب شستگي شده است. وي در ادامه تصريح كرد: بارندگي هاي اخير موجب ريزش ديوارهاي گلي شده و به چهل مورد علمك آسيب رسانده بود كه در كمترين زمان مشكل مرتفع شد.

اين مقام مسئول اظهار كرد: بازديد ها از كل مسيرهاي خطوط گاز كه در مناطق مختلف تحت تأثير بارندگي قرار گرفته بودند انجام شد و در نقاطي كه لوله دچار حادثه شده بود يا از لحاظ پوشش مشكلي پيدا كرده بود شناسايي و هم زمان با بررسي ها و بازديدهاي فني ايمن سازي نيز صورت گرفت.

اين مقام مسئول افزود: سيل باعث پارگي شبكه توزيع يك روستا در شهرستان مانه و سملقان و همچنين موجب پارگي شبكه توزيع و قطع گاز پنج روستا در شهرستان اسفراين شد كه در كمتر از  24 ساعت شبكه ترميم و گاز وصل شد.

وي ضمن قدرداني از تلاش كاركنان شركت گاز  استان كه ايثارگرانه در سخت ترين شرايط كار مي كنند، استمرار گاز و خسارات اندك به تاسيسات و تجهيزات گازرساني را نشان دهنده سطح بالاي استانداردها و آمادگي شركت گاز براي مديريت شرايط بحران دانست.

ميربلوكي تصريح كرد : با توجه به پيش بيني و صدور اخطار سازمان هواشناسي مبني بر بارش طي روزهاي آينده بر آماده باش بودن كليه پرسنل و در دسترس و آماده به كار بودن كليه امكانات و تجهيزات تأكيد كرد تا هم استاني هاي عزيز بتوانند در آرامش كامل باشند.

مديرعامل شركت گاز استان گفت: خسارت وارده به شبكه و تاسيسات شركت گاز در استان از بارندگي هاي اخير و سيل حدود 25 ميليارد ريال برآورد شده است.

وي در پايان افزود: خوشبختانه مجموعه شركت گاز استان در راستاي ارزش هاي سازماني خود به بهترين نحو ممكن اتفاقات را مديريت كرد. وي همچنين از كليه كاركنان شركت گاز به عنوان ارزشمندترين سرمايه شركت تشكر و قدرداني كرد.

seyl ostan 
تاریخ:
1398/01/19
تعداد بازدید:
172
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal