۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
پايان ارزيابي موفقيت آميز جايزه سرآمدي
پايان ارزيابي موفقيت آميز جايزه سرآمدي در شركت گاز خراسان شمالي
ارزيابي موفقيت آميز شركت گاز استان خراسان شمالي در دومين جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز به مدت 3 روز از 27 تا 29 آذر 97 و با حضور ارزيابان جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني در سطح تقديرنامه صورت پذيرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ارزيابي شركت گاز استان در دومين سال  جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز با حضور تيم 5 نفره ارزيابي متشكل از يك سر ارزياب خارج از صنعت و 4 ارزياب زير مجموعه شركت ملي گاز به مدت 3 روز در سطح تقديرنامه برگزار گرديد.

ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي در جلسه افتتاحيه گفت: ارزيابي ها از مصاديق مهم يادگيري در سازمان دانست و حضور ارزيابان شركت ملي گاز و پروسه ارزيابي را فرصتي مغتنم براي بهبود و كسب تجارب جديد قلمداد كرد.

وي ضمن  تقدير و تشكر از كليه همكاران و تيم ارزيابي افزود: با تمهيدات و برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته، شركت گاز استان در راستاي تحقق چشم انداز ترسيم شده در مسير تعالي قرار گرفته و كليه فعاليت ها و خدمات ارائه شده با سرلوحه قرار دادن مدل تعالي اجرا مي‌شود.

دومين ارزيابي طي 3 روز جلسات برنامه ريزي شده با مشاركت اعضاي كميته هاي مختلف تعالي برگزار گرديد؛ همچنين اعضاي تيم ارزيابي از واحدهاي ستادي و ناحيه گازرساني بجنورد نيز بازديد به عمل آورده و با كاركنان منتخب اين شركت مصاحبه هايي صورت پذيرفت.

در پايان ارزيابي و جلسه اختتاميه تيم ارزيابي ضمن بيان بازخوردهاي ارزيابي انجام شده مواردي نظير مشاركت بر برنامه ريزي استراتژيك پياده سازي موفق و منحصر به فرد سيستم مانيتورينگ، ارائه خدمات 22 گانه از طريق اينترنت، نيروي انساني جوان و اتحاد و همدلي مناسب در لايه هاي مختلف سازمان را منحصر به فرد و قابل بهينه كاوي توسط ساير گازهاي استاني دانست.

در ادامه، خدمتگزار ارزياب ارشد، مجموعه شركت گاز استان خراسان شمالي  را در طول مدت ارزيابي شايسته تقدير دانست و ابراز اميدواري كرد كه ماحصل ارزيابي صورت گرفته به يادگيري هاي مشترك منتج شود.

taali 
taali-2 
 
تاریخ:
1397/10/05
تعداد بازدید:
139
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal