۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۷ تير
جهش تولید با مشارکت مردم
ميزباني جشنواره ادبي يوسف و دفاع مقدس
به ميزباني شركت گاز خراسان شمالي صورت گرفت: تقدير از برگزيدگان جشنواره ادبي يوسف و دفاع مقدس
اختتاميه اولين جشنواره داستاني داستان كوتاه با عنوان جايزه ادبي يوسف و اختتاميه هشتمين جشنواره استاني شعر دفاع مقدس به طور همزمان در خراسان شمالي برگزيده شد و برگزيدگان معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، اولين جشنواره داستاني داستان كوتاه با عنوان جايزه ادبي يوسف و اختتاميه هشتمين جشنواره استاني شعر دفاع مقدس به طور همزمان در خراسان شمالي برگزار شد.

مجيد پورعيسي سرپرست استانداري خراسان شمالي در ابتداي اين مراسم از ميزباني شركت گاز تقدير كرد و يكي از شاخص هاي توسعه استان را پيشرفت در حوزه ادبيات، هنر و فرهنگ دانست و گفت: اعلام آمادگي مي كنيم كه در حوزه همكاري و ارتباط با حفظ آثار آنچه وظيفه ماست در خدمت باشيم و نحو احسن انجام دهيم.

سرهنگ اميري مديركل حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس خراسان شمالي در اين مراسم اظهار كرد: چندين دستگاه در استان در خصوص دفاع مقدس شعر و كتاب مي نويسند و كتابهاي بسياري در اين زمينه چاپ و در اختيار علاقمندان قرار داده شده است و اميدواريم اين گونه آثار به قوت بيشتر ادامه يابد.

در پايان جلسه نيز برخي از صاحبان آثار برگزيده به خوانش اثر خود پرداختند و بعد از قرائت بيانيه از صاحبان آثار منتخب تقدير به عمل آمد.

jashnvare adabi
 
تاریخ:
1397/09/03
تعداد بازدید:
131
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal