۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
جهش تولید با مشارکت مردم
تجليل از كاركنان رزمنده و جانباز
برگزاري مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس در شركت گاز استان خراسان شمالي
همزمان با پنجمين روز از هفته دفاع مقدس شركت گاز استان خراسان شمالي به پاس رشادت ها و از خود گذشتگي هاي دلاور مردان 8 سال دفاع مقدس شاغل در شركت، مراسمي با حضور دبير گراميداشت هفته دفاع مقدس، در نمازخانه ساختمان ستاد برگزارگرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، به مناسبت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و به پاس رشادتها و ايستادگي ها و همچنين گراميداشت ياد و خاطر هشت سال دفاع مقدس امسال نيز همانند ساليان گذشته مراسم با شكوهي با حضور جناب سرهنگ اميري مديركل حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس و دبير گراميداشت اين هفته، مديرعامل، معاونين، مسئولين و همكاران و رزمندگان و ايثارگران شركت در نمازخانه ساختمان ستاد برگزار شد و از رزمندگان و ايثارگران قدرداني به عمل آمد.

 ميربلوكي مديرعامل شركت گاز استان ضمن خير مقدم به همه همكاران و مدعوين معزز در سخناني به اهميت گراميداشت هفته دفاع مقدس و تجليل از رزمندگاني كه در طول هشت سال دفاع سرافرزانه موجب سربلندي اسلام و ايران اسلامي شدند پرداخت و  ادامه داد:  شركت گاز استان به خود مي بالد كه 5 نفر جانباز، 6 نفر برادر شهيد، 3 نفر رزمنده، 3 فرزند شهيد، 4نفر فرزند جانباز و 6 رزمنده را در بين همكاران خود دارد.

 در ادامه جناب سرهنگ اميري به ايراد سخن پرداختند، و گفت : امروز دشمن به اين نتيجه رسيده كه در جنگ سخت نظامي در مقابل ملت ايران توان مقابله ندارد بنابر اين به روشهاي ديگري منجمله جنگ نرم روي آورده تا به هر نحو ممكن به اهداف پليد شان برسند كه خوشبختانه با هوشياري مردم عزيز ومسئولين فهيم نظام تاكنون كليه نقشه ها و سياستهاي آنها ناكام ماند .

وي  با بيان خاطرات بسيار شيرين از دوران دفاع مقدس حال و هواي بسيار خوبي در فضاي مراسم ايجاد نمودند. و در پايان از مسئولين كه موجب برگزاري مراسم با شكوه دفاع مقدس در شركت گاز خراسان شمالي شدند تشكر نمودند.

گفتني است در اين مراسم به پاس قدرداني از فرزندان بزرگوار شهدا ء و جانباز شاغل در شركت و همچنين كاركنان رزمنده و بسيجي شركت با اهدا لوح تقدير به 23 عزيز به نحو شايسته اي تجليل به عمل آمد

در پايان نيز از نمايشگاه عكس كه توسط پايگاه بسيج شهيد حسيني شركت گاز خراسان شمالي برگزار شده بود حاضرين ديدن نمودند.

تجليل از رزمندگان
 
 نمايشگاه عكس دفاع مقدس
تجليل از خانواده شهدا
 
 
 
تاریخ:
1397/07/08
تعداد بازدید:
123
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal