۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
رونمايي از پورتال جديد شركت گاز خراسان شمالي
ارائه 22 خدمت به صورت آنلاين به هم استانيان با رونمايي از پورتال جديد شركت گاز خراسان شمالي
مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از راه اندازي پورتال الكترونيكي جديد و ارائه 22 خدمت به صورت الكترونيك خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ميربلوكي مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي گفت: با رونمايي از سايت جديد؛ مشتركين محترم گاز مي توانند خدمات 22 گانه را از طريق سايت پورتال شركت و همچنين از طريق اپليكيشن اندرويدي بدون مراجعه حضوري و به صورت شبانه روزي دريافت كنند.

 وي در ادامه افزود: طراحي سايت براساس جديدترين الزامات و استاندارد هاي بين المللي و ابلاغي از سوي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان بوده است.

 
ميربلوكي به خدمات الكترونيكي ارائه شده در سايت اشاره كرد و گفت: اين خدمات22 گانه داراي شناسه خدمت ثبت شده در سازمان مديريت و برنامه ريزي بوده و شامل: پرداخت آنلاين، نمايش قبوض، اعلام كاركرد، اشتراك پذيري، تسويه حساب ، اعلام خرابي، ثبت رقم كنتور و ... مي باشد و اين شركت، جزو پيشتازان ارائه خدمات الكترونيك در سطح شركت هاي گاز استاني مي باشد.

ميربلوكي اضافه كرد: سايت جديد شركت ظاهري كاملاً متفاوت با سايت قبلي داشته، كاربرپسند و قابل استفاده براي عموم مردم است و امكان پيمايش آسان تر و دسترسي سريع تر به بخش هاي مختلف سايت فراهم شده است و كاربران مي تواند براساس خواسته خود صفحه سايت را شخصي سازي نمايند و رنگ قالب پورتال را عوض كنند و همچنين افراد كم بينا مي توانند اندازه حروف و كلمات را مطابق با خواسته خود انتخاب كنند.

تاریخ:
1397/06/31
تعداد بازدید:
200
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal