۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
سال 1399، جهش تولید
روشنايي مشعل گاز در 11 روستاي شهرستان شيروان و فاروج
با حضور استاندار خراسان شمالي و به مناسبت هفته دولت صورت گرفت: روشنايي مشعل گاز در 11 روستاي شهرستان شيروان و فاروج استان
همزمان با هفته دولت و با حضور خباز استاندار خراسان شمالي، مديرعامل شركت گاز استان، فرمانداران شهرستان هاي شيروان و فاروج و مسؤلين استاني و شهرستاني، پروژه گازرساني به 11 روستا مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، با بهره برداري  از 11پروژه گازرساني، گام اساسي در جهت رشد و توسعه شهرستان شيروان و فاروج برداشته شده و در كل استان نيز با افزايش شبكه هاي گازرساني در سطح شهرها و روستاها، تامين انرژي منازل از موقعيت مطلوبي برخوردار است.

دكتر عزيزي نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي با تبريك هفته دولت گفت: خوشبختانه تا الان 98 درصد روستاهاي شيروان از نعمت گاز برخوردار شده اند واقعا عملكرد شركت ملي گاز جمهوري اسلامي جاي تقدير و تشكر ويژه دارد.

نماينده مردم شيروان با تشكر از نگاه ويژه دولت به توسعه و خدمات دهي به روستاها افزود: شهرستان شيروان حدودو 150 روستا دارد كه بيش از 98 درصد حتي روستاهاي زير 20 خانوار نيز گازرساني شده است.

فاروج
 

مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي گفت: در اين چند ساله عمليات توسعه اي گازرساني به نحو چشمگيري رشد داشته و هم اكنون با افتتاح 11روستا در هفته دولت درصد بهره مندي خانوارهاي روستايي استان به 97 درصد افزايش يافته است.

ميربلوكي اظهار داشت: امروز علاوه بر 5 روستاي شهرستان شيروان( جنگاه، شناقي سفلي، علي محمد، سنجد، چورچوري)، مشعل گاز 6 روستا در شهرستان فاروج ( بيدك عليا، بيدك سفلي، بهار عليا، بهار سفلي، اسطرخي و باش محله)  روشن شد.

ميربلوكي گفت: در مجموع براي گازرساني به 11 روستا كه در هفته دولت افتتاح شد اعتباري بالغ بر 40294 ميليون ريال هزينه شده است و 947 خانوار روستايي از نعمت گاز بهره مند شدند.
مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي در ادامه سخنانش اظهار داشت: ضريب نفوذ در جمعيت شهري شهرستان شيروان و فاروج  100 درصد و در جمعيت روستايي اين دو شهرستان به ترتيب  98 و 93 درصد بوده است.

وي گفت: در شهرستان شيروان، 6 پروژه صنعتي و در شهرستان فاروج 1 پروژه صنعتي با اعتباري بالغ بر 3563 ميليون ريال به بهره برداري رسيد و ميزان 372767 ليتر سوخت مايع صرفه جويي شد.
گفتني است در اين مراسم، خباز، استاندار خراسان شمالي از زحمات و تلاش هاي مديرعامل و كاركنان شركت گاز به جهت بهره‌مندي روستاييان عزيز و صاحبان صنايع از نعمت گاز تقدير و تشكر كرد.

تاریخ:
1397/06/17
تعداد بازدید:
51
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399، جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal