۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
قدرداني اكبري نماينده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه وسملقان در مجلس شوراي اسلامي از خدمات گازرساني شركت گاز استان
اكبري نماينده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه وسملقان در مجلس شوراي اسلامي از زحمات گازرساني به استان مخصوصا روستاهاي محروم و مرزي رازوجرگلان تقدير و قدرداني نمود.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ميربلوكي مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي ضمن عرض خيرمقدم، به ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته در راستاي گاز رساني به شهرها و روستاهاي استان پرداخت و بيان كرد: تا كنون 22 شهر و 670 روستا از نعمت گاز بهره مند شدند كه ضريب نفوذ شهري 100درصد و ضريب نفوذ روستايي 90 درصد مي باشد، عمليات اجرايي گازرساني به 80 روستاي استان با اجراي 563 كيلومتر شبكه در حال انجام است كه با اتمام اين پروژه ها، 9 هزار و 758 خانوار از نعمت الهي گاز بهره مند خواهند شد و انشاا... تا پايان سال 97 اين امر محقق خواهد شد.

مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي با توجه به اهميت گازرساني به واحدهاي عمده توليدي و صنعتي به عنوان موتور محركه توليد و اقتصاد، اظهار داشت: با توجه به مصوبه شوراي اقتصاد درخصوص جايگزيني سوخت مايع با گاز طبيعي و تخصيص يارانه جهت اجراي خط اختصاصي، عمليات گازرساني به 112 واحد عمده و صنعتي بامصرف ساليانه 5 ميليون و 800 هزار ليتر در دستور كار قرار گرفت كه از اين تعداد 19 واحد با ميانگين سوخت ساليانه 2 ميليون و 461 هزار ليتر گازدار گرديدند؛ در حال حاضر عمليات گازرساني به 86 واحد عمده و صنعتي ديگر در حال اجرا مي باشد.

اكبري نماينده مردم 5 شهرستان استان در مجلس شوراي اسلامي ضمن ابراز رضايت از عملكرد شركت گاز استان خراسان شمالي در راستاي خدمت رساني مطلوب به  مردم، افزود: نماينده هاي مجلس ضمن پيگيري وضعيت دستگاههاي اجرائي، به عنوان پشتيبان و تسهيل كننده امور همگام با آنان در راستاي توسعه استان گام بر مي دارند.

ايشان ضمن عرض خداقوت و خسته نباشيد به پرسنل شركت گاز استان، از واحد مانيتورينگ و اندازه گيري گاز، سالن چند منظوره آموزش، نمازخانه و ... بازديد نمودند.

 
تاریخ:
1397/05/02
تعداد بازدید:
154
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal