۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
سال 1399، جهش تولید
مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت:عملكرد گازرساني شركت گاز خراسان شمالي شايسته تقدير است
مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت در همايش ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي خراسان از عملكرد گازرساني ،اقدامات و فعاليت هاي شركت در بحث فرهنگ سازي و ترويج اقامه نماز تقدير و تشكر نمود.

مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت در همايش ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي  خراسان از عملكرد گازرساني ،اقدامات و فعاليت هاي شركت در بحث فرهنگ سازي و ترويج اقامه نماز تقدير و تشكر نمود.  

به گزارش روابط عمومي شركت گاز خراسان شمالي، مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت با حضور در شركت گاز استان ضمن بازديد از نمازخانه ، جلسه اي با حضور اعضاي هيات رئيسه شركت برگزار گرديد، ايشان ضمن تشريح اهداف شوراي فرهنگي وزارت نفت افزودند:عملكرد شركت گاز در زمينه گازرساني قابل تقدير است و ساخت نمازخانه اي مناسب ودر شان وزارت نفت نشان از توجه مديريت شركت به اهميت بحث نماز مي باشد.

مجيدي اظهار داشت: اساس جمهوري اسلامي بر پايه فقه و شريعت است و روحانيت نقش ويژه‌اي در دوام و بقاي نظام اسلامي دارد و مردم نسبت به روحانيت اقبال بيشتري دارند.

وي با اشاره به اهميت مباحث فرهنگي و ديني در مجموعه وزارت نفت افزود: مقام روحانيون را بايد عزت داد و مردم هم احترام روحانيون را حفظ مي‌كنند. اين موضوع با مراقبت، سلامت نفس و رفتار و گفتار روحانيون تضمين مي‌شود.

مير بلوكي مدير عامل شركت گاز استان بيان كرد: در حال حاضر ضريب نفوذ گاز طبيعي در بخش روستايي 86% است و 22 شهر و 647 روستا از نعمت گاز بهره مند مي باشد عمليات گازرساني به 127 روستا در حال اجرا مي باشد و استان خراسان شمالي در سال 97 جشن پايان گازرساني به روستاها را خواهد گرفت.

شايان ذكر است همايش 2 روزه ائمه جماعت صنعت نفت استان هاي خراسان با همكاري شركت پخش فراوره هاي نفتي،شركت گاز و پتروشيمي استان خراسان شمالي با حضور دكتر مجيدي مشاور فرهنگي و اقامه نماز وزارت نفت  ،حجت الا سلام احمدي فر مدير ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالي ، مديران عامل شركت هاي گاز، پخش فراورده هاي نفتي ، پتروشيمي و 100 نفر از ائمه جماعت صنعت نفت خراسان برگزار گرديد.
تاریخ:
1396/06/20
تعداد بازدید:
70
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399، جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal