۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
جهش تولید با مشارکت مردم
هشدار شركت گاز به هم استاني هاي ارجمند:
از باز بودن مسير دودكش ها و سالم بودن اتصالات شبكه داخلي گاز منازل اطمينان حاصل نماييد.

هشدار شركت گاز به هم استاني هاي ارجمند:

از باز بودن مسير دودكش ها و سالم بودن اتصالات شبكه داخلي گاز منازل اطمينان حاصل نماييد.

با توجه به وقوع زلزله نسبتاً شديد در هفته گذشته كه موجب تخريب بعضي از منازل شهري و روستاها گرديد، ممكن است مصالح ساختماني در اثر زلزله مسير دودكش ها را مسدود كرده باشند، لذا از هم استاني هاي عزيز تقاضا مي شود بازديدي از دودكش ها بعمل آورند و از باز بودن مسير دودكش اطمينان حاصل نمايند.

جهت اطمينان از باز بودن مسير دودكش فقط كافيست وزنه اي نسبتا سنگين با حجم متناسب قطر دودكش به يك طناب بلند متصل نماييد و از دهانه خروجي دودكش واقع در پشت بام به طبقات پايين هدايت نماييد؛ در صورت مشاهده وزنه در پايين و انتهاي دودكش، مسير دودكش باز مي باشد و در غير اينصورت حتماً جهت جلوگيري از گازگرفتگي نسبت به باز كردن مسير دودكش اقدام نماييد.

هم استاني هاي محترمي كه بعلت تخريب بالاي ساختمان مجبور به استفاده از چادر در فضاي باز مي باشند، از روشن كردن وسايل گرمايشي گازسوز و پخت و پز در چادر خودداري نمايند؛ زيرا محدوديت فضاي چادرها باعث گازگرفتگي و آتش سوزي شده و مي تواند مرگ آفرين باشد.

همچنين زلزله مي تواند منجر به بروز نشتي در سيستم لوله كشي خانگي، موتورخانه ها و ... به ويژه در اتصالات رزوه اي شود، مشتركين محترم اين موضوع را با دقت بررسي و در صورت وجود هرگونه نشتي ، مشكل را به كمك تعميركاران ماهر و مجاز ، برطرف كنند.

يك لحظه سهل انگاري مي تواند منجر به يك عمر حسرت و پشيماني شود، لذا با رعايت نكات ايمني در استفاده از وسايل گازسوز، آسايش را در كليه مراحل زندگي براي خود و خانواده محترمتان فراهم نماييد
تاریخ:
1396/03/02
تعداد بازدید:
496
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal