۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
با تعامل و مديريت بحران صحيح، شركت گاز استان خراسان شمالي در حداقل زمان ممكن گاز 11 روستاي زلزله زده و مناطق شهري را وصل نمود.
به كوشش اكيپ هاي اعزامي از شهرستان هاي بجنورد و مانه سملقان و گروههاي معين شهرستان هاي شيروان ، اسفراين و فاروج،‌ شبكه گاز 11 روستاي زلزله زده و ديگر مناطق شهري پس از نشست يابي و ايمن سازي وصل شد

مدير عامل و رئيس كميته مديريت بحران شركت گاز خراسان شمالي  بر لزوم نشت يابي فوري شبكه هاي گازرساني در روستاهاي زلزله زده تابعه بجنورد و مانه سملقان به جهت پيشگيري از وقوع هرگونه حادثه احتمالي در شرايط پس از زلزله تاكيد كرد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، مير بلوكي مدير عامل شركت با اشاره به وقوع زمين لرزه در استان اظهار كرد: به لطف خدا توانستيم در حداقل زمان ممكن به نشت يابي،ايمن سازي و تعمير شبكه و علمك هاي شكسته در سطح استان بپردازيم.

ايشان افزودند: به كوشش اكيپ هاي اعزامي از شهرستان هاي بجنورد و مانه سملقان و گروههاي معين شهرستان هاي شيروان ، اسفراين و فاروج،‌ به حمد ا.. توانستيم شبكه گاز 11 روستاي زلزله زده و ديگر مناطق شهري را تا ظهر امروز پس از نشست يابي و ايمن سازي وصل نماييم

مدير عامل شركت گاز خراسان شمالي ضمن قدرداني از همكاري و تعامل خوب اعضاي ستاد بحران شركت، از تمام همشهريان گرامي درخواست كرد جهت رعايت نكات ايمني تا حتما نسبت به كنترل اتصالات گاز و دودكش با آبگرمكن و اجاق گاز خود اقدام كنند.

ميربلوكي عنوان كرد: حضور 24 ساعته گازبانان در روستاها، انجام مانورها در طول سال و در اختيار قراردادن اطلاعات درست و بموقع در حين بحران كمك شاياني در مديريت بحران و جلو گيري از وقوع بحران هاي آتي خواهد نمود.

تاریخ:
1396/02/24
تعداد بازدید:
271
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal