۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
شركت گاز خراسان شمالي، دستگاه شايسته تقدير در بزرگداشت هفته دفاع مقدس
به گزارش روابط عمومي شركت گاز خراسان شمالي، اين شركت از سوي معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري به عنوان دستگاه شايسته تقدير در برگزاري برنامه هاي سي و ششمين سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز خراسان شمالي، اين شركت از سوي معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري به عنوان دستگاه شايسته تقدير در برگزاري برنامه هاي سي و ششمين سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس انتخاب شد.

خلاصه اقدامات شركت گاز در هفته دفاع را مي توان به "فضا سازي محيطي ادارات به مناسبت هفته دفاع مقدس، برگزاري نمايشگاه عكس هفته دفاع مقدس، شركت در مراسم غبار روبي و عطر افشاني گلزارمطهر شهدا، شركت در نماز عبادي- سياسي جمعه، ديدار و تجليل از خانواده معظم شهدا جانبازان و ايثارگران، برگزاري مراسم زيارت عاشورا و سخنراني پيرامون هفته دفاع مقدس، ارسال پيام مرتبط با هفته دفاع مقدس از طريق سايت شركت گاز، ارسال پيام مرتبط با هفته دفاع مقدس از طريق سيستم اتوماسيون اداري، برگزاري مسابقات فوتسال كاركنان شركت گاز در هفته دفاع مقدس، صدور بيانيه به مناسبت هفته دفاع مقدس، برگزاري مسابقات فرهنگي به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقات مقاله نويسي باموضوع فرهنگ ايثار و شهادت و نقش آن در سبك زندگي اسلامي، شركت در مراسم رژه نيروهاي مسلح در هفته دفاع مقدس، استفاده از بيانات حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري در مكاتبات اداري، تجليل از جانبازان و ايثارگران، تجليل از رزمندگان شاغل در شركت و ... " اشاره نمود.

 

متن تقديرنامه به شرح ذيل است:

جناب آقاي عرب مقصودي

مديرعامل محترم شركت گاز استان

 

سلام عليكم

هشت سال دفاع مقدس تجلي صبر، ايمان، عزم و اراده ستودني ملتي بود كه با توكل بر خداوند سبحان و روحيه شهادت طلبي، جلوه هاي زيبايي از ايثار و مقاومت را در مقابل تمامي مستكبران و دشمنان اسلام و ميهن عزيزمان آفريدند.

بدينوسيله مراتب سپاس و قدرداني خود را از شما و همكاران محترمتان به عنوان "دستگاه شايسته تقدير" در برگزاري شكوهمند برنامه هاي سي و ششمين سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس اعلام مي دارم و از خداوند متعال توفيق روزافزون جنابعالي و تمامي خدمتگذاران صديق نظام جمهوري اسلامي ايران را مسألت مي نمايم.

اميد است در پرتو توجهات حضرات ولي عصر(عج) و رهبري حكيمانه فرماندهي معظم كل قوا حضرا آيت الله خامنه اي(مدظله العالي) و در راستاي تحقق اهداف و برنامه هاي دولت تدبير و اميد دكتر حسن روحاني پيروز و سربلند باشيد.

 

محمدتقي ايراني

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي

تاریخ:
1395/09/07
تعداد بازدید:
230
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal