۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
جهش تولید با مشارکت مردم
شركت گاز در شهرستان مانه وسملقان عملكرد خوبي داشته است
استاندار خراسان شمالي بيان كرد: شركت گاز در گاز رساني به روستا هاي مانه سملقان اقدامات ارزشمندي را انجام داده است.

استاندار خراسان شمالي بيان كرد: شركت گاز در گاز رساني به روستا هاي مانه سملقان اقدامات ارزشمندي را انجام داده است.

در آيين افتتاح از پروژه هاي هفته دولت در شهرستان مانه سملقان كه با حضور استاندار محترم استان، فرماندار مانه سملقان و مسئولين استاني و شهرستاني برگزار شد؛ صالحي استاندار محترم استان  بيان كرد: شركت گاز در گاز رساني به روستا هاي استان اقدامات ارزشمندي را انجام داده است.

ايشان افزودند : برخورداري 100% شهر هاي استان و افزايش ضريب نفوذ گاز طبيعي در روستاها به 74% ماحصل تلاشهاي شبانه روزي است كه هم اكنون در هفته دولت امسال شاهد آن هستيم.
غلامرضا عوض زاده فرماندار مانه سملقان اظهار داشت: در دوران مسئوليت دولت تدبير و اميد، نگاه توسعه و دانش محور بر مسائل اين شهرستان حاكم وتلاش شده است تا ارتباط دولت و ملت ارتباطي شفاف و صادقانه باشد.

وي با اشاره به مطالبات و خواسته‌هاي شهروندان از دولت اظهار كرد: گاز رساني به شهرها و روستاهاي شهرستان مانه و سملقان از مهم‌ترين مطالبات شهروندان از دولت بود كه در اين زمينه اقدامات خوبي صورت گرفته است

عرب مقصودي مدير عامل شركت گاز استان اعلام كرد: در ابتداي تشكيل دولت يازدهم تعداد شهرها و روستاهاي برخوردار از نعمت گاز در اين  شهرستان سه شهر و 47روستا بود و امروز با تلاش هاي دولت يازدهم اين تعداد به چهار شهر و 84 روستا افزايش يافته است.

وي تصريح كرد: پروژه گازرساني به 21 روستاي شهرستان مانه سملقان با طولاني ترين ميزان اجراي خط تغذيه در استان بطول 200 كيلومتر به بهره برداري مي رسد اين پروژه از سال 93 آغاز شده و با اختصاص 144 ميليارد ريال اعتبار ، 3214 خانوار روستايي اين شهرستان از نعمت گاز بهره مند شده است

عرب مقصودي اضافه كرد: گازرساني به 8 روستا با 465 خانوار در هفته دولت امسال آغاز مي گردد ، اعتبار پروژه 41 ميليارد ريال مي باشد و 57 كيلومتر شبكه و 365 انشعاب نصب و اجرا خواهد شد.
تاریخ:
1395/06/06
تعداد بازدید:
204
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal