۱۴۰۳ پنج شنبه ۳ خرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
انجام مميزي داخلي دوم سيستم مديريت يكپارچه در شركت گاز استان خراسان شمالي
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، با عنايت به اخذ گواهينامه سيستم مديريت يكپارچه ISO 9001:2008 ، ISO 14001:2004 ، OHSAS 18001:2008 و همچنين HSE-MS در مردادماه سال جاري اين شركت طبق روش اجرايي انجام مميزي داخلي مدون و تهيه شده در دفتر تعالي اقدام به برگزاري دومين مميزي داخلي در قالب دو گروه از مميزين منتخب شركت در تاريخ هاي از قبل تعيين شده 12 و 13 اسفندماه نمود.

حسين تقي نژاد مديرعامل شركت گاز استان در اين جلسه بيان نمودند: استقرار و پياده سازي IMS و HSEMS در اين شركت با هدف ارتقاء سيستم و خدمات رساني هر چه بيشتر و مطلوب تر در اين استان مي باشد. سازمان زماني به اهداف عالي خود مي رسد كه تحت يك نظام سيستمي هدايت شود، در غير اينصورت هدايت سازمان بر مبناي علايق اشخاص مي باشد. بحمدا... گزارشات بيانگر همكاري و اشتياق همكاران در جهت بهبود مستمر فعاليت ها و خدمات رساني مي باشد كه اين انرژي مثبت نويدبخش تلاش ،همت و پشتكار همكاران در اجراي مصوبات سفر مقام معظم رهبري مي باشد.

شايان ذكر است كه پس از انجام مميزي و طبق برنامه اعلامي مميزين محترم در جلسه اختتاميه ايي كه به اين منظور در روز پاياني انجام مميزي داخلي (13 اسفند) ترتيب داده شد موارد عدم انطباق هاي جزئي واحدها به اطلاع مديريت محترم عامل و همچنين نماينده محترم ايشان در سيستم هاي مديريت يكپارچه IMS و تعالي رسانده شد.

در اين جلسه كه با حضور مديران ستاد و سرپرستان واحدهاي تحت مميزي اين شركت تشكيل شده بود به واحدهاي داراي موارد عدم انطباق 15 روز فرصت داده شد تا نسبت به بيان اقدام اصلاحي مورد نظر خود به دفتر تعالي، اقدامات لازم را انجام دهند.

مميزي داخلي شركت سالانه 2 بار در سطح واحدهاي ستادي و همچنين نواحي گازرساني اين شركت انجام   مي گردد.

تاریخ:
1391/12/16
تعداد بازدید:
996
منبع:
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal