جستجو
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد
تاریخ
اخبار
برگزاري دوره آموزشي آشنايي با الزامات ISO 10002 و ISO 10004 برگزاري دوره آموزشي آشنايي با  الزامات ISO 10002  و ISO 10004
در راستاي خدمات رساني مطلوب و موثر به مردم و تكريم شايسته تر كاركنان ، كلاس آموزشي الزامات سيستم مديريت شكايات و رضايت مشتري به مدت 2 روز در شركت گاز خراسان شمالي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، دوره آموزشي دو روزه اي در 31 تير و 1 مرداد ماه با عنوان  آشنايي با  استانداردهاي  ISO10002:2014  و ISO10004:2012   با حضور 23 نفر از اعضاي كميته راهبري، طرح تكريم، سلامت اداري، هيات رئيسه شركت و روساي ادارات گاز شهرستان ها تشكيل شد.

اين دوره با توجه به اهميت استاندارد ISO10002:2014  كه در بردارنده اصول شفاف سازي و رسيدگي به شكايات مشتري از مرحله تنظيم شكايت تا مرحله پاسخگويي است و هدف نهايي آن رسيدگي به شكايات، در سريع ترين زمان ممكن است و همچنين ISO10004:2012 كه ناظر بر رعايت استاندارد "مديريت كيفيت-پايش و اندازه گيري رضايت مشتري"  مي باشد، به درخواست واحد روابط عمومي برگزار شد.

 

حسن رضا مير بلوكي مدير عامل شركت، رضايت مردم از خدمات دستگاههاي دولتي را يكي از شاخصهاي اصلي سنجش كار آمدي و رشد عنوان كرد و افزود: شاخص هايي از قبيل سرعت، صحت و دقت در انجام كار مراجعان، چگونگي رفتار و برخورد با خدمت گيرندگان و اطلاع رساني مناسب، عواملي هستند كه در رضايتمندي مراجعين دستگاههاي دولتي تاثير مي گذارد.

وي همچنين جلب رضايت مشتري را از اهداف مهم و حياتي سازمان ها  عنوان و ابراز اميدواري كرد؛ برگزاري دوره  هاي آموزشي گامي مؤثر در راستاي رسيدن به اهداف عاليه حقوق شهروندي در نظام اداري مي باشد.

در اين دوره عنوان گرديد: استفاده از انتقادها و پيشنهادهاي سازنده مردم را به عنوان يك فرصت كليدي بايد درنظر گرفت و  تهيه و توزيع برگه هاي نظر سنجي، جمع آوري و استخراج نتايج و ارسال گزارش ها به مديران ارشد سازمان از مهم ترين اقدماتي است كه يك سازمان را در رسيدن به اهداف خود در چارچوب اين استاندارد جاري مي رساند.

شايان ذكر است اين دوره با هدف ارائه راهكارهاي نوين براي جلب رضايت هر چه بيشتر مشتريان و خدمات گيرندگان، بررسي مسائل و مشكلات و همچنين تلاش براي رفع آنها برگزار شد.
تاريخ:
1397/05/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal