جستجو
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
تاریخ
اخبار
برگزاري مرحله مقدماتي مسابقات قرآني « بهار در بهار» در شركت گاز خراسان شمالي برگزاري مرحله مقدماتي مسابقات قرآني « بهار در بهار» در شركت گاز خراسان شمالي
همزمان با اعياد شعبانيه در روز پنج شنبه 6 ارديبهشت طي مراسمي، با حضور ناظر برگزاري شركت ملي گاز ايران و جمعي از مديران و كاركنان مرحله مقدماتي بيست و دومين و يازدهمين دوره مسابقات مقدماتي قرآن كريم و نهج البلاغه و اذان ويژه فرزندان و كاركنان و همسران شركت گاز استان در محل نمازخانه و سالن آموزش ساختمان ستاد برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، ضميري مسئول درالقرآن و رابط قرآني شركت گاز خراسان شمالي از برگزاري مرحله مقدماتي بيست و دومين دوره مسابقات قرآن كريم و نهج البلاغه « بهار در بهار» ويژه فرزندان و يازدهمين دوره كاركنان شركت گاز استان خبر داد و گفت: در اين دوره از مسابقات 207 نفر در رشته هاي قرائت تحقيق و ترتيل و حفظ قرآن  كريم، اذان ، مفاهيم قرآن، نهج البلاغه و صحيفه سجاديه در دو گروه همسران - كاركنان و فرزندان در دو بخش كتبي و شفاهي ثبت- نام كردند. كه نسبت به سال قبل 5 درصد رشد داشته است.

 ميربلوكي  مدير عامل شركت گاز استان در ابتداي مراسم كه با حضور روساي برخي واحدها و شركت كنندگان مسابقه قرآني بهار در بهار ضمن قدرداني از عوامل دست‌اندركار برگزاري اين مسابقات، افزود: هدف از برگزاري اين دوره ها را بهانه اي براي ورود كاركنان ، همسران و بويژه فرزندان آنها به مباحث قرآني و ديني و آشنايي آنها با آموزه هاي ديني براي مصون ماندن از لغزش ها و انحرافات اخلاقي ذكر كرد. ايشان در ادامه اظهار داشت: انشاءاله كه بتوانيم با برگزاري چنين مسابقاتي در آشنايي هر چه بيشتر خانواده ها با سبك زندگي اسلامي نقش آفريني كنيم.

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام دانشمند استاد حوزه و دانشگاه كه از ميهمانان و سخنران بعدي اين مراسم بود، طي سخناني اظهار داشت: بسيار خرسندم كه اين چنين مسابقاتي در سطح شركت گاز خراسان شمالي برگزار مي شود و اين از بركات انقلاب شكوهمند اسلامي است.

وي در ادامه در خصوص توجه به قرائت قرآن و مفاهيم آن اظهار داشت: ما بايستي هرچه بهتر و بيشتر از قرآن در زندگي خود استفاده كنيم چرا كه اين كتاب الهي چراغ راه است، استكبار و كساني كه با اسلام مخالف هستند سعي دارند با تبليغات ما را از اسلام و قرآن جدا كنند از اين رو نبايد توجهي به آنچه كه ما را از خدا دور مي كند داشته باشيم.

در پايان ضميري اعلام كرد: به همه شركت كنندگان در مسابقات به رسم يادبود هديه فرهنگي و به نفرات اول تا سوم در هر رشته لوح سپاس و جوايز نفيسي اهداء خواهد شد و همچون سال هاي گذشته نفرات اول هر رشته كه بر اساس آئين نامه حد نصاب امتياز لازم را كسب كنند، به مرحله سراسري مسابقات شركت ملي گاز ايران معرفي خواهند شد.

تاريخ:
1397/02/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0