جستجو
۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ ارديبهشت
تاریخ
اخبار
برگزاري مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و اذان در شركت گاز استان خراسان شمالي برگزاري مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و اذان در شركت گاز استان خراسان شمالي
دوره مقدماتي مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و اذان "بهار در بهار" ويژه كاركنان، همسران و فرزندان كاركنان شركت گاز استان خراسان شمالي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، دوره مقدماتي مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و اذان "بهار در بهار" ويژه كاركنان، همسران و فرزندان كاركنان شركت گاز استان خراسان شمالي برگزار شد.


در مسابقات امسال جمعا 197 نفر در رشته هاي مفاهيم قرآن، صحيح خواني، حفظ عمومي و تخصصي و حفظ جزء، قصه گويي(خردسالان)، قرائت تحقيق و قرائت ترتيل، نهج البلاغه و اذان شركت كردند.

ضميري دبير ستاد اقامه نماز ضمن تشكر از واحدهايي كه به برگزاري مسابقات مي كنند افزود: مسابقات قرآن در شركت گاز استان خراسان شمالي از سال 88 شروع شده و هرسال روند افزايشي در تعداد شركت كنندگان و رتبه هاي كسب شده در مسابقات سراسريدر بين نفرات برتر اعزام شده شاهد هستيم.

وي در ادامه گفت: اميد است شركت در مسابقات، انگيزه اي براي مطالعه و انس با قرآن و نهج البلاغه ايجاد كند؛ بدون شك آثار مثبت انس با قرآن و نهج البلاغه ياري گر همه ما در دنيا و آخرت خواهد بود و ترغيب افراد و بخصوص فرزندان باعث مي شود زندگيشان دگرگون شود و در مسير درست قرار گيرد.

پس از آزمون هاي كتبي و شفاهي با قضاوت داوران مجرب و قاريان برجسته نماز جماعت اقامه شد و نمرات كسب شده شركت كنندكان مقايسه شدند؛ سپس نفرات برتر هريك از رشته ها مشخص شدند و با لوح تقدير از آنان تجليل شد. خاطرنشان مي سازد برگزيدگان رشته ها به مرحله كشور راه يافتند و در زمان مقرر براي رقابت بين استان ها اعزام خواهند شد.

 

همزمان با برگزاري اين مسابقات براي تمامي شركت كنندگان در همه رشته ها "دوره آموزشي نقش قرآن و نهج البلاغه" در خانواده نيز در محل نمازخانه ستاد برگزار شد.

شايان ذكر است 25نفر از شركت كنندگان با كسب امتياز اول به مسابقات سراسري اعزام خواهند شد.

تاريخ:
1396/02/26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal