جستجو
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير
تاریخ
اخبار
بيانيه مركز مقاومت بسيج وزارت نفت به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس بيانيه مركز مقاومت بسيج وزارت نفت به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس
سرّ اصلي اين فتح و ظفر الهي را بايد از زبان فاتحان اصلي آن كه عند ربهم يرزقون‌اند و از لابلاي وصاياي گهربارآنان جست. در اين بين تنها يك حقيقت را مي‌توان بيانگر روح حاكم بر تمامي دست نوشته‌هاي وحي گونه‌ي آنان دانست وآن هم جهاد و قيام خالصانه در راه خدا و اطاعت محض از ولي امر مسلمين است.

بيانيه مركز مقاومت بسيج وزارت نفت به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس

سرّ اصلي اين فتح و ظفر الهي را بايد از زبان فاتحان اصلي آن كه عند ربهم يرزقون‌اند و از لابلاي وصاياي گهربارآنان جست. در اين بين تنها يك حقيقت را مي‌توان بيانگر روح حاكم بر تمامي دست نوشته‌هاي وحي گونه‌ي آنان دانست وآن هم جهاد و قيام خالصانه در راه خدا و اطاعت محض از ولي امر مسلمين است.

 

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، مركز بسيج وزارت نفت در قالب بيانيه‌اي هفته دفاع مقدس را گرامي‌داشته كه متن آن به شرح ذيل است:

ولنبلونكم حتي نعلم المجاهدين منكم و الصابرين

و شما را مي‌آزمائيم تا مجاهدان و صابرانتان را بشناسيم(سوره ي محمد آيه 31)

هفته‌ي دفاع مقدس يادآور حماسه‌اي مالامال از عزت، شجاعت، فداكاري و تجلي‌گاه جميع كرامات انساني و برگ زرين ديگري بر تاريخچه‌ي افتخارات ملت فهيم و انقلابي ايران زمين است كه با تقديم هزاران شهيد والا مقام و جانبازان گرانقدر در دوران دفاع مقدس از اين آزمون الهي سربلند بيرون آمدند.

آنچه در اين جنگ نابرابر و نبرد حق عليه باطل توانسته است بيش از همه توجه متفكرين و صاحبنظران را به خود جلب كند راز اصلي اين پيروزي است، اينكه چگونه ملتي مي‌تواند پس از يك انقلاب عظيم و دگرگوني در تمامي ساختارهاي سياسي حكومتي و نيز مشكلات عديده‌ي داخلي و خارجي استوار در برابر ابرقدرت‌هاي شرق و غرب و تمامي ايادي آنان بايستد وآنها را به زانو درآورد. سرّ اصلي اين فتح و ظفر الهي را بايد از زبان فاتحان اصلي آن كه عند ربهم يرزقون‌اند و از لابلاي وصاياي گهربارآنان جست. در اين بين تنها يك حقيقت را مي‌توان بيانگر روح حاكم بر تمامي دست نوشته‌هاي وحي‌گونه‌ي آنان دانست وآن هم جهاد و قيام خالصانه در راه خدا و اطاعت محض از ولي امر مسلمين است.

دلير مردان و كاركنان جان بر كف صنعت نفت نيز در دوران پرشكوه دفاع مقدس دوشادوش ساير اقشار جامعه، با توكل به خداوند متعال و با استعانت از ائمه معصومين (صلوات الله عليهم اجمعين) در دشوارترين شرايط و در زيرهجمه‌ي سنگين دشمن و حملات هوايي و زميني به تاسيسات نفتي جمهوري اسلامي ايران با تمام توان ايستادگي كردند و هيچ زمان به دشمن متجاوز اجازه ندادند تا كمترين توفيقي حتي به مدت يك روز در مسدود كردن شاهرگ حياتي اقتصاد كشورعزيزمان حاصل نمايد و دست به ابداعات و ابتكارات نويني در بسياري از عرصه‌هاي علمي و فني در بخش هاي مختلف فرآيند اكتشاف، استخراج، بهره برداري، توليد وصادرات نفت زدند كه تحسين جهانيان را برانگيخت.

امروز نيز پس از گذشت دو دهه از آن دوران جميع كاركنان و بسيجيان صنعت نفت ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌هاي والاي انقلاب اسلامي و حضرت امام خميني (ره)، اطاعت ازفرامين ورهنمودهاي رهبر فرزانه‌ي انقلاب را سرلوحه‌ي وظايف خويش مي دانند و همچنين با توجه به عملكرد درخشان دردوران جنگ تحميلي آمادگي خود را براي ايستادگي همه جانبه مقابل تمامي تحريم ها و تهديدهاي دشمن و تبديل يكايك آنها به فرصتي جهت ارتقاي عزت و افتخار ايران اسلامي در سراسر گيتي اعلام مي دارند.
تاريخ:
1395/07/07
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal