۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
سال 1399، جهش تولید
رايگان شدن گازبهاي مشتركين كم مصرف
رايگان شدن گازبهاي مشتركين كم مصرف خراسان شمالي
مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي گفت: از اول دي‌ماه؛ گازبهاي مشتركين خانگي كم مصرف رايگان مي باشد.

مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي گفت: از اول دي‌ماه؛ گازبهاي مشتركين خانگي كم مصرف رايگان مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، دكتر حسن رضا ميربلوكي با اشاره به اينكه به پيشنهاد وزارت نفت و به استناد اصل يكصد و سي و هشتم قانون اساسي مصوبه اي به تصويب هيات وزيران رسيد، گفت: طبق اين مصوبه، قيمت گاز مشتركين كم مصرفِ گاز طبيعي از ابتداي دي ماه امسال با تخفيف 100 درصدي محاسبه مي شود.

وي افزود: اين بخشودگي شامل گاز‌بها و همه هزينه‌هاي مرتبط با آن شامل ماليات، عوارض ارزش افزوده و عوارض گازرساني است و صرفا سكونت‌گاه‌هايِ دايميِ در حال بهره‌برداريِ شهري و روستايي و همچنين سكونت گاه‌هاي عشايري را شامل مي‌شود.

 

ميربلوكي ادامه داد: واحدهاي خالي از سكنه و سكونت گاه هاي غير دائم مانند باغ ويلاها و خانه باغ ها مشمول اين تخفيف نمي شوند.

مديرعامل شركت گاز استان خراسان شمالي هدف از اجراي اين طرح را تشويق مشتركين به رعايت الگوي مصرف بهينه گاز، ترغيب مشتركين پرمصرف به تغيير رفتار مصرف و كاهش مصارف غيرضرور و نهادينه‌سازي مصرف صحيح گاز طبيعي عنوان كرد.

ميربلوكي افزود: كليه مشتركين كم مصرف در استان خراسان شمالي در ايام سرد سال؛ 200 متر مكعب در ماه و كمتر؛ مشمول طرح بخشودگي مي شوند.

وي تصريح كرد: در ايام گرم نيز از نيمه دوم فروردين تا نيمه اول آبان در صورتي كه مصرف 45 متر مكعب درماه و كمتر را داشته باشند؛ از تخفيف اين طرح بهره مند خواهند شد.

تاریخ:
1399/10/09
تعداد بازدید:
36
منبع:
سال 1399، جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal