۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
سال 1398، رونق تولید
حذف قبض كاغذي گاز از ابتداي آذرماه در گاز خراسان شمالي
حذف قبض كاغذي گاز
طرح حذف قبوض كاغذي با هدف بهبود كيفيت و دقت خدمات و همچنين حفاظت از محيط زيست در سطح استان خراسان شمالي اجرايي مي شود.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، حسن رضا ميربلوكي، مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از اجراي فرآيند حذف قبض كاغذي گاز از اول آذرماه سال جاري در اين استان خبر داد و  اظهار داشت: از ابتداي آذرماه فرايند حذف قبض كاغذي گاز در شركت گاز استان خراسان شمالي شروع و  و صورتحساب گاز  به صورت پيامكي براي مشتركين ارسال مي شود.

 اين مقام مسئول تصريح كرد: با توجه به رويكرد دولت در حذف قبوض كاغذي؛ اين طرح با هدف كاهش هزينه‌ها و بهبود كيفيت و دقت خدمات ارائه شده همزمان با ساير شركت هاي گاز استاني در خراسان شمالي آغاز شده است. مزاياي اين طرح عبارتند از: صرفه جويي و كاهش هزينه ها، سرعت در ارسال صورتحساب، سهولت دسترسي مشتركين به صورتحساب گاز، كاهش زمان توزيع قبوض گاز و نيز رضايتمندي مشتركين

وي اين طرح را در زمينه ارائه هر چه بهتر خدمات در سطح استان يكي از اقدامات ارزنده دولت برشمرد و گفت: در اين طرح با جمع آوري شماره تلفن همراه، مبالغ گازبهاي مشتركين از طريق پيامك اطلاع رساني مي شود.

ميربلوكي در ادامه ضمن تقدير و تشكر از همكاري كليه مشتركين گاز طبيعي استان اظهار داشت: مشتركين محترم مي‌توانند به يكي از روش‌هاي ذيل، شماره تلفن همراه خود را ثبت كنند.

ارسال شماره اشتراك گاز و شماره همراه خود به سامانه پيامكي 300082194 به روش دستوري از چپ به راست: ابتدا شماره 3 سپس ستاره و بعد شماره اشتراك و در انتها شماره همراه را  ارسال نمايند..

به عنوان مثال: شماره همراه *شماره اشتراك * 3

تاریخ:
1398/07/16
تعداد بازدید:
46
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1397، حمایت از کالای ایرانی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal