۱۳۹۸ شنبه ۲۷ مهر
سال 1398، رونق تولید
قرباني نماينده پنج شهرستان استان: عملكرد گازرساني درخشان است
وزارت نفت در بخش گازرساني روستايي درخشان عمل كرده است
عملكرد درخشان وزارت نفت در گازرساني به روستاها
       تعدادي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از عملكرد وزارت نفت در حوزه گازرساني قدرداني كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران به نقل از شانا، عباسعلي پوربافراني، نماينده نايين، خور و بيابانك در مجلس از اقدام‌هاي انجام شده از سوي وزارت نفت در بخش گازرساني روستايي تشكر و قدرداني كرد و گفت: شهرها و روستاهاي حوزه انتخابيه بنده از جمله مناطق سخت‌گذر است، با اين حال گازرساني به روستاهاي اين بخش پايان يافته يا به‌زودي تكميل خواهد شد.

رئيس فراكسيون توسعه روستايي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه 30 روستا در مناطق نايين، خور و بيابانك از توابع استان اصفهان از نعمت گاز برخوردار نبودند، افزود: اين در حالي است كه هم‌اكنون و با تلاش‌هاي وزارت نفت بسياري از روستاهاي اين بخش از نعمت گاز برخوردار شده‌اند.

محمدحسين فرهنگي، نماينده تبريز، اسكو و آذرشهر در مجلس نيز در اين باره گفت: عملكرد وزارت نفت در بخش گازرساني روستايي، خودكفايي در توليد بنزين و گازوئيل با كيفيت، بسيار مناسب است.

وي تصريح كرد: از تلاش‌هاي وزارت نفت به‌ويژه گازرساني به مناطق سردسير استان آذربايجان شرقي رضايت كامل داريم.

علي قرباني، نماينده بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: وزارت نفت در بسياري از بخش‌ها از جمله گازرساني روستايي عملكرد درخشاني داشته و هم‌اكنون نيز با وجود مشكلات اقتصادي و تحريم‌هاي دشمنان، گازرساني روستايي و شهري، توليد بنزين با كيفيت و همچنين صادرات و توليد نفت تداوم دارد.

ارزيابي نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي از تلاش‌هاي وزارت نفت براي گازرساني به همه مناطق كشور، به‌ويژه روستاها و مناطق سخت‌گذر، حاكي از ابراز خرسندي و تاييد عملكرد وزارت نفت در حوزه گازرساني است.

گازرساني به روستاها يكي از مولفه‌هاي مورد تاكيد مقام معظم رهبري براي دور شدن كشور از محروميت بوده كه به اين مهم در سند چشم‌انداز 1404 نيز اشاره شده است.

به دنبال توجه ويژه وزارت نفت به اين مهم و تزريق اعتبارهاي كارآمد دولت، همسو با عملياتي كردن پروژه‌هاي عمراني، شاهد سبز شدن بسياري از روستاهاي كشور در نتيجه استفاده از سوخت پاك بوده‌ايم.

تاریخ:
1398/05/07
تعداد بازدید:
29
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1397، حمایت از کالای ایرانی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal