۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
سال 1398، رونق تولید
سفر رئيس جمهور
مصوبات سفر رئيس جمهوري در دور قبلي
مصوبات سفر در استان خراسان شمالي
مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي : بهره مندي 1 شهر و 74 روستا و اختصاص 361044 ميليون ريال اعتبار از منابع داخلي شركت ملي گاز با جمعيت  7315 خانوار از مصوبات دور قبلي سفر رئيس جمهور به استان

 مديرعامل شركت گاز خراسان شمالي از تخصيص 361044 ميليون ريال اعتبار از منابع داخلي شركت ملي گاز ايران جهت بهره برداري مصوبات دور قبلي سفر رئيس جمهور (سال 94) در بحث گازرساني به شهر و روستاهاي اين استان و بهره مندي بيش از 7 هزار خانوار از نعمت گاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان شمالي، آقاي حسن رضا ميربلوكي با اشاره به سفر     پر خير و بركت رئيس جمهور و گام هاي ارزشمندي كه در سال 94 براي توسعه و پيشرفت استان برداشته شده، گفت: در حوزه گازرساني 75 مصوبه و پروژه تصويب شد كه با تلاش مجموعه شركت گاز استان ضريب پوشش گاز مناطق روستايي 98.5درصد و شهري 100 درصد در ابتداي سال جاري رسيده است.

وي اظهار نمود: از 75 پروژه مذكور، گازرساني به شهر قوشخانه ( از توابع شهرستان شيروان) بود و 31 روستا در شهرستان شيروان، 38 روستا در شهرستان اسفراين، 1 روستا در شهرستان فاروج و 4 روستا در شهرستان مانه و سملقان و همچنين كه 100 درصد اجرا شده است و تا پايان سال جاري نيز تمام مناطق روستايي داراي شرايط گازرساني از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.                                         

ميربلوكي افزود: ضريب نفوذ گاز روستايي در دور اول سفر 60 درصد بود كه با گازرساني به پروژه هاي علاوه بر سفر رياست جمهوري اين ضريب به 98.5 درصد رسيده است كه سرعت بالاي گازرساني طي 46 ماه را نشان ميدهد.

شايان ذكر است تعداد روستاهاي گازدار در سفر كاروان تدبير و اميد 360 روستا بوده كه هم اكنون به 737 روستا رسيده است كه رشد 105 درصدي در اين حوزه مشاهده مي شود.

از ديگر خدماتي كه طي اين 46 ماه صورت پذيرفته بهره برداري از 3 جايگاه CNG و گازرساني به 86 واحد عمده صنعتي در سطح استان مي باشد كه گوياي بهره گيري از گاز به عنوان موتور محركه توليد و اشتغال در استان مي باشد                                       

تاریخ:
1398/04/17
تعداد بازدید:
13
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1397، حمایت از کالای ایرانی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal